Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek kitek (at) tud arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kitek (at) tud arról, hogy gyakoriztok?

Figyelt kérdés
Nekem a tesvérem tudja, és asszem az összes közeli barátnőmnek meséltem már az itt látott érdekes kérdésekről, szóval ja, ők is tudják. :D
2013. júl. 31. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem senki :)
2013. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
senki. azt se tudják hogy élek. :D
2013. júl. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem a legjobb haverom, de nagyon hülyének néz miatta ezért inkább nem is híresztelem nagyon:D
2013. júl. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Húgom tudja, bár ezt a felhasználónevemet nem osztottam még meg vele (nem is fogom), az előzőt viszont tudta. Meg anyukám is látta már, hogy olvasgatom az oldalt, ő viszont húgommal ellentétben egyáltalán nem jár ide fel. (Húgom se nagyon, már hetek óta nem láttam itt, régebben is csak néha-néha volt.) Meg egy régebbi barátnőm is tudta.
2013. júl. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak akiket itt ismertem meg :D

Másnak énse híresztelem, mert hülyének néznek miatta :O

2013. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az osztálytársaim tudják. :/

Elég sokat cinkeltek miatta, mikor megtudták, hogy megkóstoltam a saját spermám. Aztán a suli 60 %-a biztos hallott már róla...

Azóta inkább névtelen vagyok. :D

2013. júl. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zsigmond Kapita'ny válasza:
Hááát én elmondtam az anyukámnaaak, meg az egyik macskámnak is
2013. júl. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Senki,de ez így is van jól :D
2013. júl. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm tudja de ő is fent van .
2013. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#6 és #7 :DDDDDDDD
2013. júl. 31. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!