Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor fog újra megújulni az...

Mikor fog újra megújulni az oldal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy pár éve volt megújítva, belekerült pár új funkció és sikerült kényelmesebbé tenni, de nem lehetne még egy kicsit még kényelmesebbé, "modernebbé" tenni?


Gondoltam olyanokra pl, hogy esetleg valami kis "aktív jelző" is lehetne (mint pl. a Facebooknál), ami az oldal állandó frissítgetése nélkül értesítene, ha jött új üzenet, vagy válaszra válasz, esetleg kérdésre válasz...


Nem tagadom, sok időt szoktam fent lenni ezen az oldalon, de már egy kicsit fárasztó, hogy mindig mindenért frissítgetni kell a lapokat.



2014. nov. 7. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne. Meg valami szigorúbb szűrő se lenne rossz, mert amikor már napjában a 30. kérdés jön, hogy ma van XY születésnapja, mit adjak neki az elég idegesítő. Senki nem bírja használni a keresőt, se google -t.
2014. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ilyen szűrés oda lehet elférne, de a "Vallás" kategóriában (ahol szoktam lenni általában) nem lenne nagyon értelme. Lehet ott is előfordul néha napján ugyan az a kérdés, de mivel mindenki máshogy gondolkozik, ezért a kérdezőtől és a többi válaszolóktól függően, sok féle válasz születhet.
2014. nov. 7. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Most is van lehetőség értesítést kérni, e-mailben megkapod.

A kategóriákon tényleg lehetne változtatni, vannak, amiket tovább kellene bontani.

2014. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom az e-mail fiókom frissítgetni állandóan, akkor már inkább maradok ezen az oldalon :D
2014. nov. 7. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mobil appot és képkommentet a népnek!!!
2014. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!