Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Minek van ennyire cenzúrázva...

Minek van ennyire cenzúrázva ez a fórum? Egyáltalán, minek van, ha őszintén kérdezni sem lehet már semmit? Hmm?!

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy ez a Gyakori kérdések,és válaszok című fórum nagyon prűd,és még egy lüke szóért is törlik azt,amit írok. Pedig próbálom nagyon finoman,és vissza fogottan kifejezni magam,de úgy vettem észre,hogy ezt csak velem csinálják,mert rengeteg olyan kérdés,és iromány van ezen a fórumon amit tényleg lehetne törölni. De úgy látszik a fórumot felügyelő elvtársak a szájuk íze szerint engedik meg,hogy mit lehet,és mit nem lehet ezen a fórumon írni. Pedig rengeteg olyan trágár,uszító,és rasszista szöveg,meg perverz gusztustalan szöveg van,amit kapásból lehetne törölni. Engem ez a fórum kimondottan nem kedvel,és minden piti dologért törölnek. És egyáltalán nincs humor érzékük... Savanyú,ecet szagú társaság. De a szabad vélemény nyilvánítás és a demokrácia itt,ezen a fórumon nemlétező,vagy nem ismert fogalom. Úgyhogy ezentúl már nem is kérdezek,mert semmi értelme ennek az egész fórumnak. És a válasz írok is buták,és provokatívak,és sértegetők.

#őszinteség #Minek van ez a fórum #ha kérdezni sem lehet
2014. nov. 13. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy szabad véleménynyilvánító fórum. Sőt, ez egyáltalán nem fórum.


Ha egy válaszról úgy gondolod, provokatív, sértő vagy trágár, tessék jelenteni.

2014. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó,most már képben vagyok. És felfogtam,hogy itt vannak korlátok,és ez NEM fórum,hanem weboldal. Köszönöm a választ!
2014. nov. 14. 05:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a "humor" kategóriát, oda írhatsz vicceset.

Vagy a politikát, ha gyalázkodni szeretnél.

Amúgy tényleg nem fórum.

2014. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!