Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti mit éreztek, mikor oldalt...

Ti mit éreztek, mikor oldalt az üzenetek menüpont piros lesz?

Figyelt kérdés
örömöt, izgalmat, elszomorodtok, vagy egyszerűen semmit? Volt már, hogy ilyenkor elsírtátok magatokat, ha egyszerre több (mondjuk5) üzenetet is jelzett?

2015. márc. 30. 00:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%
Emlékezetem szerint 6 volt a max, 10?!, nem vagyok én lány! Természetesen jó érzés, de nem szoktam csak úgy kapni, inkább én szoktam írni.
2015. márc. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Interferencia ***** válasza:
7: Melyik kép volt az? Csak nem egy sityakos? :D
2015. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
86%
Nálam mindig szívdobogás, nagyot nyelés, rákészülök, hogy most kaptam levelet a 160 centis, nagyseggű, nagymellű, vékony derekú, szemüveges, introvertált asszírológus álomnőmtől, aztán megnézem, és többnyire csak valami izgága kis köcsög akar megverni valami baromság miatt. Ilyenkor reset, és szép lassan visszatérek alapállapotba...
2015. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 SweetLady ***** válasza:
100%
Rohadtul jó kedvem lesz :D
2015. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

1. "Már megint egy férfigyűlölő!"

2. "Na melyik trollfütyi ír már megint "SexyJenny18" felhasználónévről?"

3. "Remélem [tetszőleges felhasználónév, akitől üzenetet várok] írt."

4. "Remélem nem [tetszőleges felhasználónév, akitől rohadtul nem várok üzenetet] írt."


Általában hasonlókra gondolok.

2015. márc. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
És hány állandó "feladótok" van?
2015. márc. 30. 00:56
 17/36 anonim ***** válasza:
Minél többet szeretnék ! :D Minél több jön ,annál nagyobb tárhely kell ! Minél inkább fullon van a tárhely,annál inkább el kell gondolkoznia az üzemeltetőnek,hogy bizony megéri nagyobbat vásárolni ! Ha megvásárolta,akkor meg nem kell itt szarozni hogy fél óránként lehessen kiírni kérdést,éjjel meg két óránként ! Ha ez meg van ,akkor mindenki happy,több pénz jön,több moderátort lehet alkalmazni.
2015. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
Iszonyú jó szexcseteket folytattam itt, amikor még voltak értelmes válaszolók.
2015. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ha épp nem beszélek senkivel, akkor csodálkozom, de aztán mindig elgondolkodom, hogy mostanában milyen kérdéseket írtam ki, illetve miket szóltam hozzá, és valyon mire írt. :D
2015. márc. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 opened paradise ***** válasza:
Jelenleg csak 4.
2015. márc. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!