Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha tesztek fel itt egy kérdést...

Ha tesztek fel itt egy kérdést, a válaszolókat szoktátok értékelni, hogy hasznos volt-e vagy sem? És mások kérdéseinél?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdést teszek fel, minden választ fel szoktam pontozni, ami a témával összefügg, még akkor is, ha nem értek vele egyet. A véleménye így is hasznos.


Ha viszont valaki egyértelműen kötözködik, nem a témában válaszol, trágár stb, azt lepontozom irgalmatlanul.

2010. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mások kérdéseinél sem pontozom le a nekem nem tetsző választ. Hasznos vagy nem hasznos? Ez van odaírva, nem pedig az, hogy tetszik vagy nem tetszik, egyetértek-e vele vagy sem.
2010. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen szoktam
2010. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam pontozni, mert semmi értelme nincs az egésznek. Ha nem hasznos számomra egy válasz, egyszerűen nem foglalkozom vele, nem fogadom meg a válaszoló tanácsát. Nem nézem, ki hány százalékos, nem ezen múlik, kinek menyire megbízhatóak a válaszai, a legtöbb ember úgyis lepontozza azt, akivel nem ért egyet, pedig az is lehet hasznos válasz.
2010. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem is pontozatm emg soha :| :)) Azzal most mit ersz el?
2010. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, hogy ki szokta megítélni, hogy hasznos-e a válasz, és ki nem!?
2010. febr. 19. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes pontozni, mert a válaszolónak az egy hasznos visszajelzés, mert meg tudja belőle ítélni a válasza népszerűségét, elfogadottságát. Én mindig figyelek erre, és gyakran pontozok is, ha kérdező vagyok akkor szinte mindig. Csak akkor nem, ha abszolút nem értem a választ, és ezért nem tudom hova tenni. De ez nagyon ritka.
2010. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában nem túlzottan. Ha nekem fontos infókat írnak a kérdésemre, azt szoktam egy zöld kézzel honorálni. Ha trágárságokat látok, vagy nagyon embertelen hozzászólást, azt néha szoktam 0%-ozni. De inkább csak zöld kezeket osztogatok. Amik egyik kategóriába sem esnek, azokat én nem szoktam pontozni, engem nem zavarnak a poénos hozzászólások, van ennyi humorérzékem, és tűrőképességem. Sajnos sokaknak nincsen. Valamint 50% sem létezik nálam, és azt gondolom, hogy semmi értelme sincs a visszajelzéseknek, mert simán megoldható egy drasztikus lepontozás full jó és hasznos válasz esetében is. Ettől függetlenül pontozgatok, de a sajátom az nem érdekel semennyire, mert semmi értelme, valamint alapból nem érdekelne, főleg ennek az oldalnak az értékelése nem.
2010. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem sok idő mire kiderül, hogy igaz volt-e a válasz.
2010. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen és másét is értékelem mert lehet nem én kérdezem de hasznos lehet nekem is.
2010. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!