Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért érdekli annyira a...

Miért érdekli annyira a válaszolókat hogy lepontozzák őket?

Figyelt kérdés
Komolyan néha úgy háborodnak fel ezen mint ha ezzel kevesebb bénzt kapna hogy lepontozzák! Miért? nem lesz semmi miatta! vagy nem kéne ezt az egész pontozósdit beszüntetni?
2009. okt. 10. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Téged nem érdekel, ha valaki az mondja neked, hogy hülye vagy?

Pedig attól se kapsz keveseb pénzt...

Nem mindegy, hogy ha valaki rádnéz, mit lát. Azt látja, hogy 99%-ban hasznos választ adsz - vagy csak 82%-ban?

2009. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
a másik meg, hogy ha megkérdezed tőlem hogy milyen színű az ég és én azt mondod kék akkor ne pontozzanak már le, engem csak ez idegesít, mert ha hasznos vagy jó választ adok akkor ne húzza már le
2009. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose adtam bunkó választ senkinek, és mégis 85%-on vagyok. Igazából nem is ez zavar, hanem pld. a múltkor megkérdezte valaki, hogy a 7-es busz megáll-e a Róna utcai megállónál. Én azt írtam, hogy igen, a gyors 7-es is megáll, és a sima 7-es is. Hogy ezt miért pontozták le 47%-ra? Sosem fogom megérteni. Szerintem is beszüntethetnék. Főleg így, hogy totál noname az egész rendszer..
2009. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látod sokan még itt is lepontoznak...
2009. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem az embernek azért kéne ide feljönni,hogy válaszával hozzásegítse a többi embert a megoldáshoz.Akit zavar ha lepontozzák,az mérje meg az intelligencia szintjét...Nem lesz magas!
2009. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De annak sem aki lepontozta.Már az intelligancia szintje!
2009. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!