Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt van olyan, hogy direkt...

Itt van olyan, hogy direkt azért teszi fel a kérdést, hogy utána a válaszolókat lepontozza?

Figyelt kérdés

Csakmert vannak kérdések, melyekre saját vélment kell írni, lepontozzák

Vagy van ez hogy mi a kedvenc,,,, na hát ez nem lehet mindenkinek ugyanaz miért pontozzák azokat le? Hisz az olyan kérdésre nincs is hasznos válasz nem kellene egyet sem lepontozni

Sok barom ember van ahogy látom


2009. ápr. 5. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Vannak!Engem is jól lepontoztak annál a kérdésnél hogy kinek milyen nevek tetszenek,mit ad(na)a gyerekeinek.

Úgyhogy döbbenet!!!!:-()

2009. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát ez azért szemétség

Még haggyám ha olyan a kérdés hogy mindenki egyforma választ kellene adjon s akkor valaki egyebet ír, azt lepontozzák...De mikor saját véleményem?

Hogy létezhetnek ilyen szemét emberek? Jújj de megérdemelnének egy tehénlepényt a képükbe.

Most nem azért, mert én nem erõsen szoktam válaszolni, meg amúgy is elég ritkán vagyok az oldalon, de szemem van.

2009. ápr. 5. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
igazad van
2009. ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Engem nem idegesít. Nem érdekel különösebben a pontozás. Ha valakinek ez a menő, akkor legyen ez, élje ki magát. Bár nem tudom mi értelme van amugy sem a pontozásnak, meg kellene szüntetni :D


Nani

2009. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hat végülis szerintem a pontozásnak is van értelme, pl ha egy kérdésre valaki nagyon hülyeséget ír akkor jó ha lepontozzák, nehogy a kérdező azt higgye úgy van az igazság,


De könyörögm a saját véleménynél???

Kész röhely mennyi idióta ember van, nem si röhely siralmas

2009. ápr. 5. 21:26
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Miért gondolod, hogy a kérdező pontozta le a választ?

A kérdezőnek 1 pontozási lehetősége van. Ha egy válasz 20-30%-on áll, az nem egy ember pontozta le hanem több.

2009. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ééééééén! Hehhehhe!
2009. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na jolvan.
2009. ápr. 6. 16:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van jól?
2009. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak végre akadt egy őszinte válaszoló :D
2009. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!