Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti szeretnétek, hogy legyen...

Ti szeretnétek, hogy legyen az oldalnak mobil változata?

Figyelt kérdés
Én nagyon. Sokat használom a GYIK-et telefonról, és sokszor kényelmetlen. (Pl ezt is telefonnal írtam)

2015. ápr. 18. 14:53
 1/8 anonim válasza:
100%

Én mindig telóról vagyok (most is) és igen,

szerintem jó lenne mobil változatban.

Így mindig nagyítgatni kell,kicsinyítgetni,

és hát igen,sokszor tényleg kényelmetlen :/

De ettől függetlenül az oldal nagyszerű :)

2015. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Nekem sincs más bajom az oldallal, csak sok a kicsi szöveg meg ikon amihez nagyítani kell, és egy idő után zavaró, hogy mindenre rá kell nagyítani. Csak ugye mikor az oldalt csinálták még nem nagyon volt okosteló. De hát kellene fejleszteni. Akkor te velem vagy ☺
2015. ápr. 18. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sokkal kényelmesebb lenne alkalmazásként. :D
2015. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tabketee kéne. (most iPad-ről írok).
2015. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tabletekre*
2015. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra is jó lenne. De ha van egy app vagy egy mobil weblap akkor az használható tabról. Meg gondolom ha csinálnának appot akkor az elsők amihez kiadnák az a droid meg az Ios.
2015. ápr. 18. 21:39
 7/8 anonim válasza:
100%

Én ennél szigorúbb vagyok, szerintem nagyon gáz ez az elavult design, a reszponzivitásról már nem is beszélve.


Egy közepes tehetségű fejlesztő az egész frontend-et pár nap alatt képes lenne felújítani, és menne minden létező eszközön.


De ha nem, hát nem... :-/

2015. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ja...de ahogy áll a helyzet nagyon úgy néz ki, hogy nem. Pedig ráférne egy alapos "tuning"...
2015. ápr. 19. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!