Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért lett megtiltva az...

Miért lett megtiltva az ismerkedés itt az oldalon? Sőt, konkrétan az egész ismerkedés kategória megszűnt, így általánosságból sem lehet beszélni az ismerkedésről. Miért lett ez?

Figyelt kérdés

Ha új kérdést akarsz kiírni, akkor ott lejjebb írja is, (vastagon ki van szedve) hogy ne használd az oldalt ismerkedésre, ilyen kategóriájú kérdést ne írj ki. Miért?

Miért bűn ismerkedni itt az oldalon?



2015. máj. 14. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megérte vagy 100 ismerkedős kérdést kirakni, itt találtam meg a barátnőm, sajnálom hogy másoknak már nem lesz rá esélye :/
2015. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ehhez képest nincs fél éve, hogy külön ismerkedés kategóriát csináltak. Ezeken igazodjon ki valaki.
2015. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
nagyon is jó ötlet volt, hogy megszüntették! kifejezetten zavart, hogy ilyenek voltak, hogy ismerkedni itt. És nem arra lett kitalálva, h ismerkedjen az ember, hanem tanácsokat kajpon vagy fontos válaszokat kapjon az ember.
2015. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 opened paradise ***** válasza:
100%

Amúgy se lenne már értelme,egyre jobban ki fog halni az oldal.

Az a 3 kategória mindenképpen. Éjfélkor pangás volt!!! Máskor akkor kezdődött az élet.

2015. máj. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Maradhatott volna az ismerkedés,csak teljesen külön kellett volna elhelyezni,ennyi.Így sokan lelécelnek szerintem,és én is azt figyeltem tegnap,hogy pangás volt.
2015. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%
Az ejszakai trollok szopnak, hihihi.
2015. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
En is nagyon élveztem az ismerkedős topicokat, sajnalom h igy alakult. Nagyon jókat beszelgettem ^^
2015. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!