Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van olyan hogy azért törölnek...

Van olyan hogy azért törölnek egy kérdést mert "erkölcsileg", emberileg megkérdőjelezhető?

Figyelt kérdés
Ma volt konkrétan az anya aki a fiának gyűjtött pénzt inkább a lányának adta (akinek szintén gyűjtött és azt már megkapta) ahol kisbaba volt, mert a fia nem érdemelte meg (szégyent hozott a családra) a lánya meg továbbadta mégis az öccsének és az anya vissza akarta szerezni a pénzt. Vagy a múltkor egy pasi aki a fiát elhagyta, de a gyerektartást fizette a fia felnőtt piszok jól keres és szeretné tudni hogy tarthat igényt a vagyonára. Mindkét kérdés eltűnt. Azért mert sokan nyomkodták hogy kitaláció vagy provokatív vagy ez már tényleg a "legalja" kategória hogy szülők emberek ilyenre vetemednének?!

2015. júl. 23. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

a 2. kérdésnek se füle,se farka.

de volt elég sok ilyen kérdés. egyébként sex,szerelem kategória "vezet" ebben,sok olyan kérdés van amire válaszolnék,de mivel délután lépekbe,addigra törlik,de e-mail értesítésben ott van.

2015. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a 2es kérdés kb így szólt: "hogyan tarthatok igényt a fiam vagyonára?! 14éves korában elhagytam de fizettem a gyerektartást rendesen. tanult most piszok jól keres, hogyan tarthatnék a vagyonára igényt, mert én nyomorgok és nekem is köszönheti hogy eljutott oda ahova..?"
2015. júl. 28. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!