Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorin hol latom hogy...

A gyakorin hol latom hogy melyik valaszomat hogyan pontozzak az emberek?

Figyelt kérdés
Peldaul kinyitok egy kerdest amire valaszoltam, de a valaszomnal nics semmifele kez, es semmit statisztika. Vagz csak en nem latok jol?

2015. júl. 30. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
elvileg ha egy bizonyos számú ember pontoz,akkor írja ki hogy "ez a válasz xxx%-ban hasznos.
2015. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

A válaszodnál nincs kéz, hiszen a saját válaszod nem értékelheted.

Ha legalább ketten értékelik a válaszod (nyomnak valamilyen kezet), akkor olvashatod, hogy, például: "A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik."


Pontozni nem tudnak az emberek, pontszámot a GYK automatikusan számol. Hogy hogyan, azt elovashatod a lap alján a GYIK-ben, vagy a toplistában.

2015. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
és az lehetséges, hogy a moderátor beállitja-nem emelkedik a % !!?
2015. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ertem. Na akkor ez a gond: kerdezte valaki hogy egy iphone meger-e 40000-et a szolgaltatotol, en meg azt valaszoltam hogy attol fugg mire kotelezi a szolgaltato.

Erre a valaszomra azt irja a gyakori hogy: "A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik." Szerintem 100%-ban hasznos kellene legyen, mivel akkor mikor a kerdesre valaszoltam nem volt semmi informacio a kerdesben/kerdezotol a plussz kotelezettsegekrol. Szoval nem is lehetett volna nem/igen-el valaszolni, tulajdonkeppen az lett volna a rossz valasz ha igen/nem-et mondok.


Hogyan lehet reklamalni ha valaki jogtalanul lepontoz ?

2015. júl. 30. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező!

Én is csodálkozom, ki, és mi dönti el a válaszom ? % ért??? Nekem ez magas!Mert ha nem tudok, v mihez nem értek nem is szolok hozzá! Amihez meg tudom, hogy ezer %, akkor írja 48% ??? Kérdeztem modit is, és állítják Ők nem nyúlnak bele-nekem hihetetlen. Bár a % nálam nem dominál. Ha v ki badarságot ír, akkor nyomom a pirosat, ugyanis az a kérdés számomra ? volt hasznos.

2015. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!