Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerinted a gyik alkalmas...

Szerinted a gyik alkalmas hely az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Kort és nemet írjatok, ha lehet érveljetek a válaszotok mellett.


Köszönöm.



2015. szept. 15. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet az...mármint én már beszélgettem itt 2 sráccal is akikkel lehetett volna több, ha nem lenne barátom:) 18l
2015. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor minek beszélgettél velük?


Az hogy össze jöhetett volna nem sokat mond, én már 30-40 csajjal beszélgettem itt és sose lett belőle semmi

Egy ideig megvolt az érdeklődés, max pár napig beszéltünk, de ennél sose jutottam tovább.

Szóval vagy az itteni csajok nagyon bizonytalanok magukban és nem tudják kezelni a helyzetet (ilyen konkrétan volt).

Vagy én rontom el, ami részben igaz, de nem mindíg, bár persze lehet hogy tévedek, és nagyon béna vagyok.

2015. szept. 15. 22:43
 3/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk sosem volt bennem a szándék hogy itt ismerkedjek meg egy csajjal, mindíg "véletlen" alakult így.

Lehet én is komolytalan voltam, mert annyira nem látom esélyét hogy pont itt találok egy megfelelő nő.

2015. szept. 15. 22:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert te onnantól hogy van barátnőd nem beszélsz semmilyen nő nemű személlyel?:D Amúgy ők írtak rám, mondtam nekik hogy beszélhetünk, de van barátom és ők nem tűntek el ez után a kijelentés után örökre:D Az biztos, hogy valamilyen élő találkozásig eljutottunk volna, de nem szándékom megcsalni a barátom és a háta mögött se szervezkedek ezeket a beszélgetéseket se azért folytattam, hogy legyen biztonsági pótlék ha esetleg szakítanék a barátommal...egyszerűen szívesen ismerek meg új embereket, a fiúkkal meg általában több a közös témánk.
2015. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem számon kérés volt. :)


Ez elég erős feltételezés hogy lehetett volna belőle találkozó.

Mondjuk nőként sokkal könnyebb rávenni egy férfit a találkozásra mint fordítva. :)

2015. szept. 15. 22:59
 6/13 anonim ***** válasza:

F/60, és most ki fog derülni, megismerkedik-e velem Valaki!

Miskolc

2015. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6

Hát én biztos kihagyom. :)

2015. szept. 15. 23:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nem is 15 éves fiúval ismerkednék!

2015. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Túl öreg?
2015. szept. 15. 23:13
 10/13 anonim válasza:
Én is itt ismerkedtem,és tartós kapcsolat lett belőle
2015. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!