Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tehetek fel annyi...

Miért nem tehetek fel annyi kérdést, ahányra választ szeretnék kapni?

Figyelt kérdés

A minap szerettem volna feltenni 3 kérdést, de nem lehetett, mondván túl kíváncsi vagyok már, jöjjek vissza másnap! Én mindig kíváncsi vagyok, mindig van kérdésem, s azt sem gondolom, hogy csak feleslegesen töltöm a sorokat irdatlan ostobaságokkal! Ha pedig így is lenne, úgy tudom, hogy szűrve vannak a kérdések, tehát mégiscsak feltehetném, ha értelmetlen lenne, úgyis törölnétek!

S mennyi a napi limit kérdésfeltevésből? Vagy hol lehet ilyesmikről olvasni?


2007. nov. 7. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnénk, ha egy ember kérdései özönlenék el az oldalt, ezért van a napi limit. Visszatérhetsz holnap, és felteheted a további kérdéseidet.
2007. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt ez, mint a korlátok általában, nem a normálisan kérdező felhasználók miatt vannak, hanem a felhasználók másik rétege miatt.
2007. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

A második válaszra reagálva felháborítónak és sértőnek

tartom, hogy valaki csak úgy megállapíthatja, hogy egy

kérdés "normális" vagy sem. Persze, ha tényleg sok buta-

ságot ír össze, akkor igen. De szerintem ez a kérdés nem

volt sem buta, sem "normálatlan! Bennem is felmerült ez

a kérdés, hogy több kérdést egy nap nem lehet feltenni.

Éppen az előbb írták ki, hogy már elég sok kérdést

tettem fel, jöjjek vissza holnap!

2008. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!