Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Azt hiszem függő lettem. Mit...

Azt hiszem függő lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mióta rátaláltam erre az oldalra állandóan gyakorikérdéseket olvasok :/ de komoylan

válaszolgatok, kérdést teszek fel mint egy őrült lesem kik irtak, írok nekik stb. asszem nem vagyok normális....


2010. márc. 17. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem mint ha baj lenne!*
2010. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is, de amúgy meg nembaj. Szerintem tök jó olvasni, hogy kinek mi baja, saját tapasztalatokat megosztani és ha tudsz jó tanácsokat adni, akkor adsz. Nincs ezzel semmi gond. Max az internet része.... De az már egy másik téma.
2010. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hol lehet megnézni azt a toplistát ?:D
2010. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
rákattintasz hogy főoldal, ott lesz a menüpontok között dőlt betüvel baloldalt
2010. márc. 17. 21:45
 15/21 A kérdező kommentje:
alulról a második
2010. márc. 17. 21:46
 16/21 anonim válasza:

Én is az lettem. Pedig még csak egy hete jöttem fel körüblül. De szerintem egyáltalán nem probléma. :)

Nemhiszem, hogy ez káros élvezetnek minősül... :p

2010. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is függő lettem^^

Mindig nézegetem, hanyadik helyen vagyok, most a 23.-on:D Tök büszke vagyok magamra^^

2010. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is fel tudok ide kattanni néha, de én inkább netfüggő vagyok. Most is itt írok, a BiteFight-on és a Végzetúron játszok és filmet töltök, miközben jövő héten négy ZH-m lesz és egy beadandó házim. Meg tételeknek is neki kéne állni. Áhh, majd holnap. A baj csak az, hogy februárban is ezt mondtam...
2010. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

utolsó: én is ugyanezt csinálom :D még megisszuk a levét

vágd el a netkábelt

2010. márc. 20. 11:26
 20/21 anonim ***** válasza:

én is ezt csinálom :D

ahogy bekapcsolom a gépem rögtön az az első hogy feljövök ide és kérdéseket olvasok,tanácsokat adok,humor kategóriában szoktam legtöbbet lógni,az az én helyeeeem :D

2010. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!