Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen óvszert ajánlatok? Azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert ajánlatok? Azt hiszem váltanunk kellene, már egy éve használjuk ugyanazt de mostanában csíp, de csak akkor amikor használjuk, lehet érzékeny lettem rá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Húzd fel a farkadra tegyél be az óvszer és a farkad közé egy szívósálat majd a szívószál tetejére egy (lehetőleg fém) tölcsért majd önts a tölcsérbe 2-3l (Nem higított) sósavat.


Nagyon szívesen!

2010. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ááááááá inkább nem írom le mi rólad a véleményem, nem alacsonyodok le hozzád....
2010. júl. 30. 22:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és nincs farkam mert lány vagyok....
2010. júl. 30. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
rako ultra thin szerintem jó és nem is olyan drága.
2010. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 31. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!