Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik szó akadhatott fent a...

Melyik szó akadhatott fent a trágárságszűrőn? Hol lehet megnézni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Már minden lehetséges szót kipöttyöztem szétfirkáltam.A chrome nem jelzi a worldben sem jelez papirt nem tűrő eldugott szót ami nincs szétrajzolva.

Nem megy el válaszom. Van valami trükk hogy kijátsszuk a semmitérő felhasználókat nem segítő, sértő szavakat nem szűrő bosszantót?

Esetleg van tárhely ahol gyakorira belinkelhető szövegeket lehet feltölteni?



#trágársáűgszűrő
2015. nov. 17. 22:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen linkeljem be oda is ahova írni akartam így mint ide ilyen wordben megírt lementett kép formájában? Dehát igy olyan csunyák és egy idő után eltűnnek a válaszaim ahogy a képfeltöltésről törlik egy idő után...
2015. nov. 17. 22:58
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem itt már olyan is fenn akadt,hogy volt egy ronda szó,most nem írom le,egy betűje helyett pontot raktam ez miatt,és már az se tetszett a rendszernek.
2015. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
jó hát tényleg van a hozzászólásomban csunya szó, de nem tudtam jobban kifejezni magam.. ilyen szavak a fészen vagy esetleges chat oldalakon is előfordulnak, és azt akartam bemutatni valakiknek, meg aki arrafelé olvas hogy milyen szóhasználatról lehet bizonyos és bizonyosan kamuprofilokat felismerni. Hirtelen csak azok a leírt ismertetőjelek jutottak eszembe.. :O
2015. nov. 17. 23:10
 4/16 anonim ***** válasza:

Fura dolog ez, a rengeteg hozzászólásomból vagy 2 volt olyan, hogy szerintem abszolút semmi csúnya nem volt benne, mégis kiszűrte. Míg erősen vulgáris, normálisan leírt szavakat is átenged egyeseknél... Nem értem én ezt.


Azért lehetne rosszabb. Láttam már olyan oldalt, ahol nem írhattad le, hogy szarvas...

2015. nov. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A trágárságszűrő nem figyeli a teljes kifejezést, csak az egymást követő karaktereket. Nyilvánvalóan nem a "szarvas" szó a tiltott, hanem a benne lévő "szar" előtag, ami bármilyen más formában is előfordulhat (jelző, indulatszó, stb...).


A kérdésben talán a pedo- előtag akadt fent, konkrétan az egymást követő p-e-d-o karakterek, mert azok egyértelműen csak egy kifejezésre utalhatnak. Bocs, kétszer nem fogom elolvasni, mert szörnyen van (nincs) tagolva a szöveg.

2015. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A lerib ancoz kifejezésed akad fent a szűrőn. Attól, hogy az a betűt kukacra cseréled, még trágárság, és a szűrő felismeri.
2015. nov. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a f...asznál is @-ot nem szabad írni az "a" helyett.
2015. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]

ped-

ológia

2015. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt használhatod szövegmegosztáshoz.

2015. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Kösz, mindenkinek. Igen lehetséges hogy a leri..ancoz akadt fent. Pedig annyiszor átnéztem. úgy látszik a @ nem mindig elég egy betű pótlására, talán azt is ugy is felismerik, vagy igen valahol volt valamelyik szóban olyan elem ami..

Hát igen az elég érthetetlen hogy van akinek mindent átengednek,másiknak meg semmit, de az is lehet hogy meg lehet valahogy azt a szűrőt kerülni.


és külön kösz utolsónak a szöveges küldőt is. ;)


Kérdező vagyok de innen írok mert valami miatt nem enged válaszolni a másik profilról. Valószínűleg azért mert nem szeretik ha valaki az oldal működése után szaglászik amúgy nem figyelmeztettek hogy miért.. hét nyilván ez az oka.

2015. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!