Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki ért egyet azzal, hogy...

Ki ért egyet azzal, hogy kitiltás járjon az Ezotéria kategóriát teletrollkodó szkeptikusoknak?

Figyelt kérdés
Nem kötelező hinni a parajelenségekben, mágiában, okkultizmusban stb. De aki materialista, az tegyen már meg annyit b***ki, hogy jó messzire elkerüli az Ezotéria rovatot. Folyton az megy, hogy mindenkit lehülyéznek, leidiótáznak, gúnyolódnak rajta, pusztán mert más a világnézete, mint az övék, és ezzel súlyosan zavarják a gyakorikerdesek.hu működését. Elegem van.

2015. dec. 6. 14:22
1 2 3
 1/23 Bálint0901 ***** válasza:
51%
én
2015. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
95%
Tudod mindenkinek van szabad válasz adási joga . Miért tartasz közvélemény kutatást gyik-én ? Népszámlálást nem akarsz szevezni Gyik-en
2015. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Előző, nekem nem a szabad válaszadási joggal van problémám, hanem azzal, hogy a kérdésben említett egyének skszor sértő, lekezelő módon nyilvánítanak véleményt.


Erről egyébként a szabályzat a következőt írja:


"3. / Tilos

(...)

(b) a személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt),

továbbá mások becsületére, jóhírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem."

2015. dec. 6. 15:47
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy olyan méretű ökörségeket hordtok össze abban a kategóriában, hogy az nem igaz.


Különböző keleti vallásokkal régóta foglalkozok. Mindnek a része a karma ugyebár. Merem állítani, hogy tájékozott vagyok a témában. És amikor egy abszolut laikus elkezdi osztani az észt, és h.lyeségeket ír, olyan stílusban mintha legalábbis ő sz.rta volna a Buddhizmus, hát akkor bennem megy fel a pumpa.

2015. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
95%
Akkor lehetne tiltani az itteni emberek felét . Ma is le h..lyézte egy ember a szélsőjobbosokat a kérdésemben , miközben nem is az volt a téma...
2015. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Na íme egy élő példa, pont az ilyen alakokról beszéltem.
2015. dec. 7. 07:11
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem értek vele egyet!

Akkor ennyi erővel lehetne zárolni pár kategóriát egyből. (Pl. a 18-asokat, politikait.)

2015. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

"Ma is le h..lyézte egy ember a szélsőjobbosokat a kérdésemben , miközben nem is az volt a téma..."


Ráadásul a magyarellenes kérdéseket, válaszokat nem gyomlálják igazán, de bezzeg fordítva örökké törölnek, bannolnak.

2015. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
#9 elég erős liberális szimpátia terjeng az oldalon mikor moderálás folyik, az észrevételedet már én is tapasztaltam számtalanszor.
2015. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Jelentsd be, hogy ellenőrizzék. Ha így se szedik le, akkor írj a GYIK-nak e-mailt.
2015. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!