Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik az olyan kérdések...

Miért törlik az olyan kérdéseket szinte rögtön, ha valaki olyat kérdez, hogy van e kedve valakinek beszélgetni meg hasonlókat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez nem ismerkedős oldal, a szabályzatban egyértelműen benne van, mit kérdezhetsz és mit nem.
2015. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ne használd ismerkedésre, társ- vagy partnerkeresésre a kérdéskiírást!"
2015. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor is ülyeségnek tartom, hogy törlik, amugy köszi a válaszokat
2015. dec. 19. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért is tartod hülyeségnek? Fejtsd ki, kérlek!


Ez olyan, mintha te nyitnál egy weboldalt a saját kedvenc témádnak (például kiscicák), erre mindenki odajárna politizálni, hogy hülyeorbán, búzigyurcsány, a macskák meg kiafenét érdekelnek.


ez eg yilyen weboldal, ha ismerkedni akarsz, menj ismerkedős oldalakra. Pont.


Ha nem tetszik a weboldal, nem kell látogatni. Csináld meg a sajátodat, a saját szabályaiddal, és majd ha valaki szarik rájuk, ne foglalkozz vele.

2015. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak azért mert szerintem van ezen az oldalon elég értelmetlen kérdés. Meg olyan kérdéseket is törölnek amivel semmi szabályt nem szegnek.

De ez csak ugy kérdeztem

2015. dec. 19. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A testépítés rovatban 8milliószor meg van kérdezve, hogy hogyan lehet kockahasam. Dehát ezért gyakorikérdések.hu
2015. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

"Csak azért mert szerintem van ezen az oldalon elég értelmetlen kérdés."


- És még mennyivel több lenne, ha nem törölnék az ilyeneket...

2015. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Huuu, én most bejelentgetem őket, mert marha idegesítő lenne, hogy csak annyiból állna némely kategória, hogy:


Van kedvetek ismerkedni?

Lányok, ismerkedni?

Vki ismerkedni?

Vki privátban ismerkedni?


És egyéb szinonimái. Teljesen jogos, van több ingyenes társkereső oldal is, vannak ilyen GYK - szintűek is. Aki pedig amúgy egy válasz alapján szimpatikus, rá lehet írni ISMERKEDNI, ezért is van privátüzenet lehetőség.


Amúgy, szerintem jobb lenne, hogyha lenne egy szűrő, ami nem engedné meg, hogy a legáltalánossabb, ismétlődő kérdéseket kiírjuk. Ugyanez a szűrő figyelmeztethetne, hogy keress inkább rá, mintsem írd ki.

2015. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Régebben volt olyan kategória hogy ismerkedés, csak valami nyomoréknak viszketett ugyhogy kivette.
2016. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!