Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a srác félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lillita kérdése:

Szerintetek ez a srác félénk, vagy csak nem mer rögtön rámnyomulni? Arról lenne szó, hogy nemrég megismertem egy fiút. Azelőtt sokat néztük egymást a buszon, és nekem nagyon tetszett. Aztán facebookon bejelölt, elkezdtünk beszélgetni,

Figyelt kérdés
és most ott tart a dolog, hogy vmikor ő jön át, vmikor meg én hozzá. De kb csak 2 hete ismerem, és négy napja van az, h kb minden nap találkozunk, és átjárkálunk egymáshoz. Szex az még nem volt mondjuk szerintem korai is lenne, de lég sokat csókólózunk. Azt viszont furcsállom, hogy 21 éves, és vhogy nem is akarja túllépni ezt a csók dolgot, nem is próbál fogdosni, meg semmi. Lehet én vagyok nagyon túlfűtött, de mikor csókólózunk, és nagyon felizgulok, nem tudom, hogy ő is érzi ezt, vagy csak én. Én mindenesetre nem fogok szexet kezdeményezni, megvárom h ő lépjen. Szerintetek félénk, és nem mer? Vagy nagyon akar, csak úgy gondolja h ez még korai?
2011. jan. 26. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Két hét és még nem dugott meg? Biztos valami baj van vele és téged meg sajnállak. Komolyan, hogy bírod? Két hét... úristen.
2011. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg félénk, de Te ismered, mi nem.

Kapd el, ha megfelelő a helyzet.

Először kidülled a szeme, nagyokat fogy nyelni, aztán meg majd lerugdosni sem tudod magadról..

2011. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lily Aldrin ***** válasza:
Két hét még semmi:) lehet hogy ő komolyabb típus, vagy csak nem szereti elkapkodni, sőt lehet hogy nem fekszik le mindenkivel. Szerintem bírj a testeddel, bár azt azért hozzátenném, hogy egy pasin azért észre lehet venni ha beindult.
2011. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
örülj neki h még nem mászott rád 2 hét után.és szerintem ne is nagyon szexeljetek még kb 1-2 hétig.lássa rajtad h te nem vagy könnyen kapható.hidd el jobban fog értékelni,mint ha egyből odaadnád magad.türelem,mindennek eljön az ideje,ennek is el fog hamarosan.
2011. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De az az igazság h fogalmam sincs h most járunk-e. Két hete ismerem, de csak 4 napja vagyok vele ennyire jóban, mert azelőtt inkább msn, meg reggel a buszon találkoztunk. Egyébként az a furcsa, h nem úgy csókol mint egy félénk srác, hanem elég vadul, meg olyankor mindig rám mászik, csak nem megy tovább.

Nem az a fajta aki mindenkivel lefekszik, meg nem is szereti a ribancos lányokat, ezért sem akarok rámászni, mert azt akarom hogy ő másszon rám:P De mindent megteszek, hogy húzzam az agyát:)

2011. jan. 26. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csókolóztak, meg minden nap tali, akkor egyértelmű nem?
2011. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!