Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem kérdezhetek azt...

Miért nem kérdezhetek azt amit akarok?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak bizonyos emberi együttélési szabályok, valamint ennek a fórumnak még külön is van néhány szabálya, hogy jól tudjon működni.
2016. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem sértettem sem írott sem íratlan szabályt nem trágárkodtam sem faji sem vallási sértést nem követtem el csak nem tetszett a cenzúrának az igazság (szubjektív) A törvények szerint szólásszabadság van Magyarországon.
2016. febr. 10. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"A törvények szerint szólásszabadság van Magyarországon."

... amelyik egy olyan ország, ahol a törvényhozók az elsők akik megszegik a törvényeket. Ahol névre(politikai csoportokra) szóló alkotmányt barkácsolnak. Ahol önkéntes mérvadók döntik el hogy mely törvény kire vonatkozik éppen, és mi az ami Neked jó, mi az amit Te látsz (az nem ám a valóság, a valóság "odafönt" van)...

Csodálkozni lehet...csak az most már kevés...

2016. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

"nem tetszett a cenzúrának az igazság (szubjektív)"

Előfordul.

Fogalmazd át a kérdésed, hátha úgy elfogadható.

2016. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a moderátornak az a dolga ,hogy Pl. ha valaki kiírja, hogy ,, Miért SZAR a világ? " kérdést akkor a Moderátor kijavítja azt a következőre ,,Miért ROSSZ a világ? " -ra és nem eldönti, hogy ez jó kérdés vagy nem jó kérdés. azért Moderátor. (adminisztrátor stb.) Mert most úgy van (admin) ,hogy ha nekem nem tetszik a kérdésed akkor törlöm és ha újra kiírod vagy hasonlót kiírsz akkor kizárlak a csoportból.
2016. febr. 10. 21:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a javítgatás a moderátor dolga. Az a dolga, hogy az oldal szabályait betartassa veled.

És addig van szólásszabadságod Magyarországon, amíg azzal mások jogait nem sérted. Ezt nem tudtad? Olvass utána!

2016. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os tudtam és tudom de ,miért találtad ki ,hogy én nem tudom? (költői)
2016. febr. 12. 01:13
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

A moderátor nem javíthat bele az írásodba - esetleg a helyesírási hibákat.

Vagy elfogadja, akit írsz, vagy elutasítja.

2016. febr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezt úgy is nézni, hogy egy adott (ingyenes) szolgáltatást veszünk igénybe, amit én pl. csak megköszönök az üzemeltetőknek, mert sok esetben keresgéltem pl. a guglin és bizony jó pár alkalommal itt dobta ki a leghasznosabb találatot.

Ami engem illet ezt azzal hálálom meg, hogy néha igyekszem értelmesen (építő jelleggel) hozzászólni egyes témákhoz. Kérdezni is szoktam, bevallom azzal kevésbé van szerencsém, de ez meg az én hibám, ha rosszat kérdezek.

Nyilván van egy illemkódex és egy vendégjog, de alapvetően ez az oldal nem az ország köztulajdona, hanem azé, aki üzemelteti és a legfőbb jogai neki vannak. Lehet csinálni saját blogot, manapság nem nagy ügy egy ingyenes tárhelyre egy tartalomkezelőt felvágni és hadd szóljon.

Ha esetleg az ingyenes szolgáltató se díjazza a tartalmadat, akkor vehetsz egy magán domainnevet, bérelhetsz a világ számos helyén elfogadható éves díjért tárhelyet és így biztosan nem lehet befogni a szád, senki ember fiának - rajtad áll vagy bukik szinte minden felelősség. De ha valaki erőforrásán éldegélünk, akkor azért tiszteljük a ház urát és ne legyünk felháborodva, ha a porcelán teáskészlet többszöri összetörése után kipenderítenek bennünket. :)

2016. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Ez így igaz...

de azért van néhány dolog, amit illik betartani.

Például, ahogy írták is, néhány moderátor itt törli, ami ellentétbe kerül az ő világnézetével. Nem az oldallal!

Hanem annak a moderátornak a világnézetével és pl. a vallási meggyőződésével.

Ugyanez fordítva is előfordul: NEM törli azt, amit kellene, de egyezik az ő nézeteivel.

Vagy csak hetek múlva törli, amikor már mindenki többször is látta, és már nagy botrány (óriási hírverés) is van körülötte.


Na, ezt azért így nem illik sehol csinálni.

2016. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!