Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért jó az, ha egy normális...

Miért jó az, ha egy normális választ lepontoznak?

Figyelt kérdés
Eléggé leviszi a százalékomat, mert néha egy segítőkész választ adok, és lepontozzák... Már senki sem tudja értékelni a segítőkészséget? Én akkor sem pontozok le, ha rossz a válasz, mert csak segíteni akartak nekem.
2016. febr. 24. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Vannak, akiknek az egyetlen élvezet az életüknek, hogy lepontozhatnak másokat.


A százalékok eleve nem soakt számítanak, és ha valaki annyira primitív, hogy ez az élete egyetlen öröme, akkor nem érdemes ilyennel foglalkozni.

2016. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy egyedül ezzel a dologgal, én is észrevettem . Valaki még ennek is akkora jelentőséget tulajdonít, mintha az élete múlna rajta xd . Nagyon gyerekes, mit ne mondjak . Az emberek irigyek, megöli őket a tudat, már a puszta gondolat is, hogy valaki 80 %_án áll, ő meg csak 50 %_on :)
2016. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Több ok is lehetséges. Más a tapasztalata, érték rendje. Akkor viszont valamilyen szinten illene indokot írnia. ( mondjuk lenne olyan kérdés, miért van olyan kevés hegymászó? lenne egy válasz, azért mert az emberek nem értékelik a kihívásokat. Ezt én lepontozhatnám, mert nincs rá időm, pénzem. Az igazi ok viszont az lenne, hogy akkor sem mennék, ha pénzem és időm is lenne, mert tériszonyom van, de ezt nem írnám le.)

A másik: Ha használni nem tud, legalább ártson.

2016. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!