Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez miért van így itt a GYIK-en?

Ez miért van így itt a GYIK-en?

Figyelt kérdés

Valaki ma ezt írta egy válasznak:


"5_ös vagyok. 4_es csak most látom, hogy hány százalékos vagy. Ez sok mindent elárul. Inkább ne olvasgass, úgy sem érne semmit."


Csakhogy!!!


Láttam itt 90%-os válaszolót,igaz ő az ezotéria rovatban szedte össze ezt a magas számot.

Tehát,ha ő ír egy választ az állatos rovatba,akkor az tuti,hogy jó,mert ő egy 90%-os?


Személyesen ismerek állatorvos válaszolót,akit itt lepontoznak rendszeresen 0%-os válaszra,de a rendelőben 1:1 ugyanazon válaszért 5000 ft. + ÁFA üti a markát!


Komolyan,aki ennyire...,hogy nem a válasz tartalmát,hanem a %-ot nézi?



2016. márc. 31. 12:49
1 2
 1/11 piriiiii ***** válasza:

De. Épp ezért én nem is veszem figyelembe a százalékokat.

Vannak, akik csak azért vannak itt, hogy trollkodjanak és számukra az az öröm, ha maximum 40 százalékon vannak. Mondjuk a trollkodást önmagában nem is veszem figyelembe, bár én is csinálom néha.

2016. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Semmit nem jelent a százalék. Csak a kis 13-15 évesek gondolják azt, hogy jelent valamit. Engem is állandóan lepontoznak 0%-ra, ha pl megkérdezik, hogy 14 éves járhat e 33 évessel én meg azt mondom, hogy nem. Ezek általában hozzá nem értő kamaszok és csak a rosszindulatuk miatt pontoznak le, nem azért, mert rossz a válaszuk. Aki egy kicsit régebb óta használja ezt az oldalt, az tudja, hogy nem a százalékot kell nézni.
2016. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyébként amit példának hoztál annál a kérdésnél speciel igaz volt ez a kijeletés. :D


De egyébként nagy átlagban nem mércadó a 100%.

Főleg ha tini kérdéseknél válaszolgatsz. Ahogy írták is, sok kisgyerek lepontoz...

2016. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, fogalmam sincs, hány %-on állok, 80 valamennyi... Nem trollkodok, értelmesen válaszolok, arra használom az oldalt, ami a célja. Valószínűleg ennek köszönhetem a százalékomat. Szóval nem gondolom, hogy teljesen önhibáján kívül lesz valaki 20 %-os. Mellesleg akit a kérdésben említesz, az durván összetévesztette az Asperger-szindrómát az idiotizmussal, tehát volt ennek némi alapja. Különben eszembe nem szokott jutni ránézni a százalékra.
2016. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Semmi értelme ezen az oldalon a %-nak, és sose nézem senkiét. A sok facebookról szabadult takony tetszik/nem tetszik-ként használja. Példák:


-1. Kérdés: Mi a kedvenc kajád?

-1. válasz: Vajban sült fokhagymás-lime-os lazac salátával. Ez 15%-ban hasznos.

-2. válasz: Paprikáskrumpli!

Ez pedig 95%-ban hasznos.


-2. Kérdés: Mennyi a havi kereseted? Mit dolgozol?Mit tettél érte?

-1. válasz: SQL programozóként dolgozok, gimiben jól teljesítettem, majd egyetemre mentem. A keresetem 600.000 Ft. Ez a válasz 22%-ban hasznos.

-2 válasz: Nagy nehezen elvégeztem a szakmunkást 2 bukással, de nem érdekelt az egész, úgyhogy közmunkásként dolgozok. A keresetem 52.000 Ft. Rohadjon meg az egész ország meg se fizetik az embert! Ez pedig 81%-van hasznos válasz.


Szerintem ez mindent elárul a pontozós rendszerről.

2016. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Én gyakran válaszolok politikai vagy tudományos jellegá kérdésekre. Ezeknél, amennyiben persze egy helytálló véleményt fogalmazol meg, teljesen mindegy mit írsz. Aki egyet ért fel fog pontozni, aki nézeteket vall az lepontoz. Ha épp olyan emberek olvassák a kérdést akkor lehet 80-100%-os a válaszod, de ha leírod lényegében ugyanezt máshova csak nincs szerencséd akkor kapsz 10-20%-ot. Ez nem igazán befolyásolja azt hogy a mentális egészség kategóriába milyen választ írok.
2016. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egész oldal 1 nagy vicc, ha innen akarsz tájékozódni vagy szívedre veszed a leírtakat, akkor csak magaddal cseszel ki.
2016. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

5-ös válaszoló hozzászólásáról amúgy eszembe jutott ez az eset:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__76318..


Volt egy kérdés, jöttek válaszolok, de az Erzsébeten kívül mindegyik le lett pontozva :D

2016. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hahóó! Én írta, az idézett választ. Nem vagyok agyhalott. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Csak hogy lássák mások, hogy mire írtam a választ.

2016. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

9.: Egyrészt kitörölték ha jól látom. Másrészt meg tényleg miből gondolod, hogy bárkinek a százaléka számít?

Épp kedden történt, hogy közölték semmi közöm az adott témához, amire válaszoltam. Ehhez képest az összes többi válaszoló csak a saját példáját tudta hozni, találgattak, míg én a munkámból adódóan pontosan tudtam a választ. 77 %-os meg egyetlen vita alatt lehetsz 81-ről indulva. Szerintem nem érdemes nézni a százalékokat, nagy általánosságban semmi köze a válasz hasznához. Akár úgy is lehetnék 88 %-os hogy naponta kétszázszor pontozok másokat. És akkor "okos" vagyok, mert nyomogatom a pacsikat?

2016. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!