Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok szoktak válaszol...

A moderátorok szoktak válaszolgatni a kérdésekre?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen, egyik a 89%-os, másikat nem vettem még észre.
2016. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2016. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


Thx, hasznos link :D

2016. aug. 16. 15:40
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha moderátor lennék már rég ki lennél tiltva. Jó lenne végre leszállni rólam.

Az első válasz nem igaz, és senki nem buktatott le ott senkit. Csak azért mert azt állítja hogy moderátor vagyok, mitől lesz hiteles az ő válasza egy anonim oldalon? Semmit nem tud.

2016. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Aki azt a választ írta, az ki is lett tiltva...
2016. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Ezek szerint te is ki leszel? Ugyanazt csinálod mint ő.

Harmadjára is elmondom: egy anonim oldalon sosem tudhatod biztosra hogy ki és mit csinál, milyen tisztben. Egy másik felhasználó ezért nem fogja tudni megmondani. Ha egy moderátor vagy adminisztrátor is írna, sosem tudnád róluk mert nem jelzi külön az oldal.


Pont ezért nem tudom milyen jogon állítja azt bárki és gyanúsítja meg a másik felhasználót hogy ő márpedig biztos moderátor vagy adminisztrátor? Csak mert normális válaszokat próbál adni? Csak mert évek óta használja az oldalt és jól átlátta annyi idő alatt a működését, volt ideje kitapasztalni? Csak mert ezerszer megkérdezik ugyanazt a kérdést és kívülről tudja rá ezredszer is ugyanazt a választ?

Annál a kérdésnél pont ez derült ki hogy nincs igaza, és ki is tiltották mert megtéveszti a felhasználókat. Te most pont ugyanezt tetted a válaszodban.

2016. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Azt hiszed érdekel, ha kitiltanak? Ez csak egy oldal, nem áll meg tőle az élet.


Ha azért tiltották volna ki, akkor a válaszát is leszedték volna.

2016. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2016. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, nézd meg a többi válaszát. Mind provokatív, cinikus vagy troll, egy ilyen embert miért alkalmazna az oldal hogy képviselje az érdekeit? Csak mert E/1-ben írt egy választ, messze nem nevezhető hitelesnek. Bárki leírhatja.
2016. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8


Tetro szerintem trollkodott :D kétlem, hogy modi lenne, bár nem bánnám.

2016. aug. 20. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!