Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert valtozott igy meg a...

Miert valtozott igy meg a GYIK? (Oregmotorosok)

Figyelt kérdés

Bizonyara vannak meg itt olyanok, akik regota feljarnak az oldalra. Ugy ertem, mar evekkel ezelott regisztraltak. En anno az elso regisztraciomat 2008-ban csinaltam. Azota sok ido eltelt. De mi tortent pontosan? Regen sokkal kedvesebbek voltak itt az emberek, nem? Meg olyan 2010 kornyeken is sokkal-sokkal kedvesebbek voltak, es akkor tenyleg minden kerdesre erkezett minimum egy jo valasz, de ugy latom, hogy ez mar nincs igy, es mintha inkabb csak a baromkodas menne.


Ti is latjatok, hogy masabbak lettek itt az emberek - es a GYIK is ezaltal?



#változás #régi gyik
2016. aug. 28. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
mindig is trolltenyészet volt a gyk.
2016. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de regen kevesbe, nem?
2016. aug. 28. 09:31
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is régen kevésbé, mondjuk én csak 3 éve gyk-zok. :)
2016. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok jelen túl régen, de ha a cég komolyan venné a saját szabályzatát, akkor pl. az ezotéria nem is létezhetne. A kérdések és válaszok 90%-a pedig törlésre kellene hogy kerüljön.

Érdekes a válaszok hasznossága vagy haszontalansága is. És még érdekesebb az értékelés.

Egzakt módon megválaszolható kérdéseknél sok a baromság, s magasra értékelt. A helyes válasz pedig lepontozásra kerül, vagy a válaszolónak beszólnak.

Valóban csak fiatalok baromkodása.

A családi kapcsolatoknál meg elképesztően sok ostobaságot lehet olvasni.

2016. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom öszintén, én sem vagyok fent olyan régen, de valahogy még ilyen kevés idő alatt is változott..

És nem a jó irányba..

Persze mindig sok volt a troll, meg lesz is, mivel annonim oldal, és itt nem kell vállalniuk a nevüket, ami azért sok idiótát vonz. Persze ez így van rendjén, de ahogy az előző válaszoló írta, a saját szabályzatukat rosszul tarttatják be.

Eleve kezdjük ott, hogy sok olyat törölnek, ahol ez teljesen alaptalan. Valaki jelentette, mert neki épp nem tetszett, aztán már törlik is.

A pontozásos rendszer az úgy sz.. ahogy van. Egyszerűen nem működhet rendesen, az emberek nézetei miatt. Nem azért értékelnek negatívan válaszokat, mert helytelen amit írt, hanem mert nekik épp nem tetszik, vagy saját rossz tulajdonságukra ismernek benne, trollok stb.

És ez, és a hasonló elég sok rendes válaszolót elüldöz az oldalról.

Régebben bármilyen jellegű kérdést írtam ki, azért egy, de max 2 napon belül kaotam rá rendes választ.

Most kiírok egy kérdést, aminek a megválaszolása némi szakértelmet igényelne, akkor megáll a tudomány.

Ez pedig semmi mást nem bizonyít, minthogy az értelmes, segítőkész felhasználók (akik az oldal működésének alapját képeznék) szépen lassan eltűnnek.

És erről egyébként az oldal üzemeltetői tehetnek.. évek óta ilyen téren semmi újat nem mutattak.. több moderátor, újabb értékelési rendszer...semmi..

Pár napja kiírtam ide egy kérdést, azzal kapcsolatban, hogy a gyk 10 éves, és vajon lesz e valami újdonság.

Nsm sokkal később egy felhasználótól kaptam egy PM-et, hogy lehet az lesz, hogy a trollok elüldözik azt a pár megmaradt értelmes felhasználót is, aztán lehúzhatják a rolót..

Ne legyen igaza..de van benne valami....

2016. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is régi vagyok (kis kihagyásokkal) és igen..egyre rosszab.

De ez nem csak itt van. Élőben és a neten is egyre több a gyökér.

Mondjuk engem ez nem zavar...ha van olyan kérdés amire akarok/tudok válaszolni akkor a kérdésre válaszolok..a többi választ nem szoktam olvasgatni. Ha én kérdezek és jönnek a Trollok akkor szintén lesz*rom és várok az értékes válaszra.

2016. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is észrevettem! Olyan 2008-9 környékén regisztráltam én is, óvatosan kóstoltam bele minden kategóriába, először a humor kategóriában lógtam, mert izgalmas volt, jó volt a hangulat, megvoltak az emberek, akik szórakoztattak. Ma már nagyon alacsony a színvonala a kategóriának...


Na de, amit én észrevettem! Hogy volt néhány süsü kérdés - válasz kombó akkor is ( jelentősen kevesebb ), amik kikerültek az akkor fénykorukat élő Napiszar, Trollface, stb hasonló oldalra, és ahogy egyre több lett a vicces kép, egyre többen regisztráltak fel, és elkezdtek " vicces " kérdéseket gyártani. Szerintem ez elüldözte a normálisabb réteget. Én is hanyagoltam hónapra, félévekre időnként az oldalt miattuk.

2016. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!