Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom magam töröltetni...

Hogyan tudom magam töröltetni erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Torkig vagyok egyesek bunkó válaszai miatt. Nem akarok többé fenn lenni ezen az oldalon.
2016. okt. 5. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Szélsőséges poitikai megnyilvánulás,kirekesztő magatartás,fajgyűlöletre való uszítás,ezeket ha megvalósítod egy-két kommentben akkor megoldódik a probléma.Nem is hinnéd,hogy milyen egyszerű innen repülni! :)
2016. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Pedig ehhez aztán tényleg nem kell sok ész. Elhiszem, hogy ki vagy akadva, de miért nem nézed meg előbb a beállítások menüt? Aztán ha tudsz olvasni, szerintem 15 másodperc alatt megtalálod a szükséges információt.
2016. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

„Hogyan tudom törölni a regisztrációmat?


A regisztrációd törlésével minden a fiókodhoz kapcsolódó beállítás elveszik: kérdésfigyelők, kérdésszűrési beállítások, regisztrációkor megadott adataid.

A kérdéseid és a válaszaid nem törlődnek, hiszen ezekhez már mások is hozzáadtak dolgokat (kérdéseidhez válaszokat írtak, válaszaidra reagáltak, vagy válaszaidat értékelték).

A regisztrációd törlését - amennyiben jól meggondoltad -, biztonsági okokból csak e-mailben kérvényezheted. Kérlek, hogy a regisztrációdhoz beállított e-mail címről küldj egy e-mailt az info@gyakorikerdesek.hu címre, melyben a törlést kéred. Moderátoraink egy-két munkanapon belül teljesítik kérésed.”

http://www.gyakorikerdesek.hu/help


De nem tudom, miért kell levélírással bajlódnod? Ha nem akarsz belépni többé, nem lépsz be többé, és kész. Sőt, akár nem is olvasod többé az oldalt. A kérdéseid, kommentjeid, válaszaid ugyanúgy megmaradnak, ha törlik is a regisztrációd.

2016. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!