Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért akarja mindenki gyakorik...

Miért akarja mindenki gyakorikérdéseken a pontokat? A pénz az oka? És ha igen, mennyit ér egy pont? Belehet váltani rágóra vagy valamire?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert hulyek.
2012. dec. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Talan csak szeretnek/nenk latni, hogy hasznos valaszt adnak, hiszen elvileg ez nem.forum, hanem a kerdezőnek választ (tanacsot, otletet, megoldast) ado lehetoseg. Par napja en is "kiakadtam, hogy lepontoztak". Igen hülyeség volt egyáltalán reagálni rá, de én nem értetlenkedtem, hogy hogy lehet az, hogy azok a valaszok hasznosak, amik csak azt szajkozzak, o igen te szegeny egyetertunk veled, mikozben ha valaki ad egy javaslatot, hogy mit tehetnel az nem.hasznos. Azt hiszem felreertelmeztem ennek az.oldalnak.a.celjat :) (van aki beszelgetesre/lelkizesre hasznalja....pontozzatok.fol legyssziii ez.kell az.onbizalmamhoz!!!;-D)
2012. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert bosszantó, mikor 10 hülyeség után az ember leírja a választ a kérdésre és a 10 hülyétől rögtön kap rá egy piros kezet, a szerencsétlen kérdező meg a hülyékre hallgat és besz0pja.
2012. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én azért, mert jó érzés, hogy tudom, hogy segítettem. Meg ha időt szántam rá, akkor szerintem megérdemlem azt a jó mozdulatot. :) Hiszen csak azért írtam, hogy neki(k) jó legyen, a legjobb tudásom szerint. Ha tévedtem, azt nem direkt. Ha más a véleményem, azt meg ne pontozza le, mert ő kérdezte, ha csak a saját véleménye jó neki, az olyan bosszantó :(.


Például nézzétek ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__19043..


Lehurrogta, akik segítettek, és ez bizony rossz érzés. Aki agresszívan válaszol, az nem tudom miért puffog, én mindig próbálok rendes választ adni.



Remélem most is sikerült! :)

2012. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!