Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van valamilyen lista azokról...

Van valamilyen lista azokról a szavakról, amik a trágárságszűrőn fönnakadnak?

Figyelt kérdés
Néha r.hadt idegesítő, hogy kiírnék egy hosszú választ, de hatodszor is visszadobta a gép, én meg már el nem tudom képzelni, mit kell kipontoznom, hogy végre kimenjen. Ja és úgy, hogy nem szoktam csúnyán beszélni, szinte mindig odafigyelek, h olyan nyelvezetet használjak, ami az elsős unokatestvérem előtt sem lenne égő, de így is..

#GyakoriKérdések #Ttágárságszűrő #fönnakad
2016. okt. 28. 00:29
 1/10 2*Sü ***** válasza:
67%

Gondolom a lista nem publikus.


> Ja és úgy, hogy nem szoktam csúnyán beszélni


Vagy legalábbis nem tartod annak, vagy nem veszed észre. Nekem ilyen problémám nem volt.


> Néha r.hadt idegesítő


Például a „néha nagyon idegesítő” teljesen jól leírná ugyanezt, és nem kell hozzá egy olyan jelző, ami fennakadhat a trágárságszűrőn.

2016. okt. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Használd a szinonima szótárt:


[link]


"örömlány" helyett: kéjhölgy, kurtizán, éjszakai pillangó, rüfke, sarkcsillag


"pénisz" mint testrész helyett: fütyülő, bájdorong, hancúrléc, himbilimbi, pöcörő, nyeles aszpirin, bőrös virsli, örömrúd


"pénisz" mint jelző helyett: balgatag, korlátolt, félnótás, süsü (bocs 2*Sü :D), pupák, dinka, dőre, tompaagyú, stb.


"széklet" mint jelző helyett: csapnivaló, hitvány, ergya, ótvar, borzadály, stb.


Még egyszer elnézést kérek 2*Sü-től, de kár lett volna kihagyni a poént. :P

2016. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 2*Sü ***** válasza:
63%

> Még egyszer elnézést kérek 2*Sü-től, de kár lett volna kihagyni a poént.


Addig aligha tudom elfogadni, amíg nem indoklod meg, miért volt szükség erre a poénra.

2016. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az indok az, hogy a válaszaid eléggé átgondoltak és hasznosak, értékes válaszolónak tartalak. Viszont a felhasználó neved pont az ellenkezőjét sugalja ami kissé humorosan hat. Mint egy oximoron.
2016. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 2*Sü ***** válasza:
74%

Még érteném, hogyha a idióta, vagy a szellemi fogyatékos szinonimája lennék, de hogy a pénisz szóé? Oké, van nekem is olyan, de hát azért mégis… No de fátylat rá. :-)


(Amúgy a becenevemet kb. 10 éves koromban kaptam, egy félrehallás során. Előtte süninek hívtak a hajam miatt, de egy óvodás félrehallása után ma már erre kevesen emlékeznek. A kezdeti tiltakozást inkább feladtam, a megszokás jobb stratégiának tűnt. A név gyorsan elveszítette a pejoratív csengését, és ma már mindenki így hív aki kicsit is ismer, a főnököm, a kollégáim, a családtagok is néha. Megkedveltem ezt a becenevet, és használom is.)

2016. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2*Sü

Nem vagy Te egy "kicsikét" mazochista? :-)

2016. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Kettes, akkor kipontozás helyett a jövőben szinonimákat keresek, úgy fog kinézni egy-egy válaszom, hogy egy irodalomtanár is megirigyelné:))

Viccet félretéve: azért írtam, hogy r.hadt idegesítő, hogy érzékeltessem, hogy ennél élő beszédben nem megyek tovább. (írásban is max a "széklet" kevésbé szalonképes verzióját használom, ha meg még csúnyábbat írnék, automatikusan pontozok.)

És biztos vagyok benne, h nem vagyok csúnyán beszélő típus:

1. Van egy apukám, aki arra is felkapja a fejét, ha kimondom, hogy sz.vat.

2. Van egy nagymamám, aki ha egy régiszépidős történetére egy csodálattal teli aztával reagálok, szomorúan megjegyzi, hogy az unokája hagyja magát befolyásolni a szleng szavakkal, és miért nem törekszem a szép beszédre.


Na erre varrjál gombot!:)

2016. nov. 2. 23:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindkettőtöknek!
2016. nov. 2. 23:41
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. dec. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám. Nem is használok trágár szavakat.. :(
2017. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!