Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi bajuk itt az embereknek?...

Mi bajuk itt az embereknek? Ha egy kérdés idegesíti őket, miért kattintanak egyáltalán rá? Ha a kérdező normálisan tette fel a kérdést, miért cseszik le?

Figyelt kérdés
A héten sok kérdést kiírtam, több témában is, ma 4-et. Az összesnél normális voltam, szépen kiírtam a kérdést. Le is jött belőle, hogy rossz a kedvem, ezért pont nem arra vágyom, hogy bántsanak. Erre az összes alatt olyan válaszok jöttek, ahol konkrétan elküldtek a k**** anyámba, csak azt nem értem, miért? Hiszen szombat van, ma még nem cseszte el a napjukat a főnök. :D Vagy én vagyok az egyetlen, aki akármennyire is el van keseredve, nem ismeretlenek földbe döngölésével javít a kedvén?
2016. nov. 5. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
...kínos csend...
2016. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
front.
2016. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülye kérdést is fel lehet tenni normálisan, de attól még hülye kérdés marad.


Ha meg telefloodolsz egy témát az unalmas, depis, öngyiakarszlenni kérdéseiddel, az egyrést szabályellenes, másrészt a kutya sem kíváncsi rá.


Ez nem a lelkisegélyszolgálat.

2016. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem annyira kínos a csend, mint amennyire észszerű.

Csak tippeket lehet úgy írni úgy, hogy nincs linkelve a sok kérdés, amiről szó van.

2016. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!