Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az hogy csak olyan...

Miért van az hogy csak olyan kérdésre adok választ amiben 100%-ig biztos vagyok hogy jól tudom de mégis csak 60%-ban adok hasznos válaszokat?

Figyelt kérdés
Számításteknika ès elektromos eszközök kategóriában szoktam nèha válaszolgatni vagy esetleg egy-kèt olyan kèrdèsre amit megoszt a GYK a facebook oldalán. Már nem ez az első fiókom, de mindben ès mindig 60 ès 70% között voltam. Előző fiókomban több oldalnyi kèrdèsre válaszoltam de ott sem volt 60%-nál kevesebb 70%-nál meg több százalèkom.

2016. dec. 3. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A teljes értékelés minden válaszod értékeléséből adódik. Lehet hogy 100%-os a válaszod, de ha máshol nem az, akkor a teljes értékelés is csökken. Köztudott hogy neked hiába van jó válaszod, ha a kérdező nem azt akarja hallani akkor simán úgy értékelheti hogy neki az nem hasznos. Más lepontoz azért mert őt lepontozzák és bosszút áll mindenkin, megint másnak annyi életöröm jár hogy itt kiéli magát és mindenkit lepontoz. Így ha mindig jó választ adsz akkor sem lesz jó az értékelésed. Ez van.


Kis részben pedig lehet hogy mégsem minden válaszod helyes, amit annak gondolsz. 75% alá a semmiért nem lehet esni, vagy tényleg rossz válaszokat adsz, vagy belemész vitákba ahol bosszúból lepontoznak, vagy szubjektíven válaszolsz, vagy ki tudja. Amúgy a fenti két kategória pont olyan, hogy sokkal jobban lehet objektíven válaszolni, csak helyesen is kell válaszolni.

2016. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is csak nézelődni járok.Nagyon ritkán szólok hozzá.Most nézem hogy most nekem is 60%-az ertekelesem.Spha nem veszekedtem senkivel.😒 Úgyhogy én sem értem,de már nem is érdekel.Számít ez vmit, azon kivül hogy masok ez alapján ítélik meg a válaszom?
2016. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A válaszokat értékelők,rendszerin nem olvassák el,amit írtál,csak lazán lepontoznak,mert az nekik semmibe sem kerül.
2016. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!