Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Gyakori Kérdések moderátorai...

A Gyakori Kérdések moderátorai látják a privát üzeneteket?

Figyelt kérdés
Valaki gyalázkodó levelet küldött nekem privátban, mire hasonló szép szavakkal válaszoltam, erre jött egy levél, hogy ne sértegessem felhasználótársamat. Na most ha a Gyakori Kérdések moderátorai látják a privát üzeneteket, akkor az törvénytelen, de az is lehet, hogy bűncselekmény.
2017. febr. 5. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Honnan kaptál levelet? Privát üzenetben nem kommunikálnak veled, csak egy külön betöltő lapon látod a figyelmeztetést.

Ehhez pedig nem kell látniuk az üzenetet, elég ha a másik fél volt akkora suttyó hogy ő felnyomott téged és kaptál egy automatikus figyelmeztető üzenetet.


Ha pedig tényleg látják, bizonyítsd be és tegyél feljelentést. Itt hiába ugrálsz, nem lesz belőle semmi. Amíg nem bizonyítod, te is csak rágalmazol és hitelt sértesz, ami törvénytelen, de az is lehet, hogy bűncselekmény.

2017. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Betöltőoldal volt.
2017. febr. 5. 20:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy hitel sértés nincs, azt hitelrontásnak hívják, viszont ilyen BTK, PTK kategória nincs, csak jó hírnév megsértése, az viszont polgári, és elég nehéz bizonyítani, mert jó hírnév megsértésének pont az a lényege, hogy jó hírnév kell hozzá, az meg a Gyakorinak nincs.
2017. febr. 5. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

BÁRMELYIK oldalon hozzáférnek a privát üzeneteidhez. Ez nem a magánéleted megsértése, hanem biztonsági előírás.

Amúgy azért kaptál figyelmeztető üzenetet, mert a trágár szavakat a rendszer szűri, és automatikus figyelmeztetést küld.

2017. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
jó kérdés, volt akivel ezzel kapcsolatban beszéltünk privátban, direkt elkezdte szidni a moderátorokat, nem történt semmi baj, pedig bőven használt trágár szavakat
2017. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Én egyszer beszéltem egy moderátorral. Egy jehovás 5 különböző fiókból zaklatott.

Ő írta, hogy a privát üzeneteket nem látják.

2017. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor látják, ha elküldöd. A másik nyomott fel téged.
2017. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... Nem férhetnek hozzá privát üzenetekhez legalább az egyik fél beleegyezése nélkül ("üzenet jelentése", vagy valami hasonló)

Azért elég durva lenne, ha egy harmadik fél olvasgatná az üzeneteim. Amennyiben megtennék, mert van rá esély, hogy valaki ennyire szánalmas módon ír meg egy felületet, simán feljelentheted.

2017. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is előfordult, hogy valakivel beszélgettem privátban, nem értettünk egyet, és ő kezdte szidni az anyámat és hasonlók. Írtam mailt az oldalnak. Kérésükre elküldtem a kritikus részeket a levelezésünkből. Erre azt mondták, figyelmeztetik az illetőt.

ha sértve érzed magad, te is küldd el a levelezésből a kritikus részeket, vagyis illetve előbb írj nekik, aztán megmondják majd ők.

A hasonló szép szavak használatát nem javaslom, érveléssel higgadtan próbálj válaszolni, az anyázástól nem fog meghatódni, hogy hú, tényleg neked van igazad. Vagy ha nincs erre energiád, időd, tiltsd le az illetőt oszt csókolom.

2017. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dq ***** válasza:
100%

#4:


Én nem tudok olyan oldalról, ahol látnák.

Szerintem is törvénysértõ.

2017. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!