Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Azt látja valaki rajtam kívül...

Azt látja valaki rajtam kívül (moderátor, vagy hasonló), hogy az oldal keresőjével mire keresek rá?

Figyelt kérdés

Ha pl. erre rákeresek, azt látják?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Mobil+verzi..


2017. ápr. 4. 23:10
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem. Csak te látod.
2017. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem vennék mérget, mert eltárolható a keresés, és statisztikák miatt talán meg is teszik.
2017. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Valamennyire tárolják a kereséseket szerintem, mert valószinűleg ez alapján (is) készül a főoldalon a "Most népszerű témák" felhő. De hogy azt is tárolják-e, hogy ki mire keresett, vagy csak azt, hogy mire kerestek rá, azt nem tud(hat)om.

Egyébként az is láthatja, hogy mire kerestél rá, aki ugyanazzal a felhasználóval utánad használja a számítógépet, mivel a gép eltárolhatja az adott mezőhöz tartozó begépelt kifejezéseket, és ezeket lehetőségként kiadja következő használatnál.

2017. ápr. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl ok dolgot hozzátenni nem kell, de egy észrevétel.

A nevem Gipsz Jakab. Lakom Alsózoltánosdűlő 2.

Foglalkozásom banángömböjítő. Van 3 feleségem és 12 gyermekem.

Regisztrálok egy ingyenes levelezőszolgáltatáson hamis adatokkal.

Senki nem ellenőrzi.

Aztán ezzel a címmel ide, mondjuk gakab nicken.

Ezt sehol máshol nem használom, ahol megjelenne a valós adataimmal.

Mit tud meg a moderátor ebből?

Annyit, hogy egy gakab nevű felhasználó ezt, meg ezt kereset.

És, akkor mi van?

2017. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá, hogy én is eltárolom a kereséseket a saját oldalamon - egyszerűen azért, mert számomra fontos, hogy milyen termékekre hogyan keresnek rá. Ebből megismerem a trendeket, a kulcsszavakat, a keresési szokásokat, egyáltalán azt, hogy hányan és mire használják a keresőt. Így tudok rajta finomítani, ha szükséges.


Hogy konkrétan ki mire keresett rá, egyáltalán nem érdekel, nincs is időm bogarászni.

2017. ápr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!