Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit érzékel a rendszer a...

Mit érzékel a rendszer a válaszadók válaszadásra való felszólításának?

Figyelt kérdés

A hibaüzenet:

"Kérjük, kerüld a kérdésben a válaszadók válaszadásra való felszólítását, enélkül is válaszolni fognak. Az ilyen szókapcsolatok rontják a kérdések átláthatóságát."


A kérdésem:

"Megtanultátok már, hogy csak annak segítetek, aki azt kérte?"


"Én oda-vissza megjártam, nekem is "segítettek" úgy, amikor nem kértem és én is "segítettem" akkor, amikor nem kérték, mindkét esetből baj lett. Tanulságos.


Megtanultam, előtte mindig kérdezek, ha elutasítanak, nem sértődök meg és akkor sem, ha segítséget kérek, de nem tudnak segíteni."


Hol a hiba?

Köszönöm a segítséget!



2017. ápr. 25. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a "segítetek". De csak tipp.


Gépeld el, vagy rakj bele valami fura ékezetet és akkor hátha elfogadja.

2017. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.: Vagy megpróbálom többesszám első helyett egyesszám második személyben, hátha az a baj.


Lehet túl sokszor szerepel a "segít", de pont erre vonatkozna a kérdés... Az emberi tulajdonságok kategóriában.


Azaz, hogy hogyan érdemes, illik, szabad segíteni, ill. hogyan szabad, illik egy nem kért segítséget elutasítani.

2017. ápr. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!