Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mitől lehet az, hogy egy...

Mitől lehet az, hogy egy bizonyos gépről nem tudom rendesen használni a gyk-t?

Figyelt kérdés

Szóval nem tudok

- kérdést feltenni

- kérdésre 1-2 mondatnál többel válaszolni

- 1-2 mondatnál hosszabb privit írni

mert amikor arra kattintanék, hogy "Kérdés kiírása" (vagy valami hasonló), megakad a folyamat, és egyszerűen nem jelenik meg.


A böngészővel lehet baj? De másik böngészőt használva sem sikerül. Vagy mitől van ez?



2017. jún. 2. 16:39
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

asdfаsdfasdfаsdfasdfаsdfasdfаsdfasdf

asdfаsdfasdfаsdfasdfаsdfasdfаsdfasdf

2017. jún. 4. 21:48
 32/47 A kérdező kommentje:
Három olyan hosszú sor "a" akart lenni, mint az első sor, de a második-harmadik sor végét leharapta...
2017. jún. 4. 21:49
 33/47 A kérdező kommentje:
Az asdfasdf-ből meg eleve ki kellett törölnöm a harmadik sort, csak akkor jelent meg.
2017. jún. 4. 21:49
 34/47 A kérdező kommentje:
Elég idegesítő, de legalább rákényszerít, hogy lényegre törően fogalmazzak. :)
2017. jún. 4. 21:51
 35/47 anonim ***** válasza:
:( Még mindig nem javult az állapot?
2017. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
gy teljes mértékben civil, független véleményportál. Nem kérünk és nem fogadunk el támogatást senkitől, csak az olvasóinktól. Ha olvasni szeretnél, nem ugrik az arcodba egyetlen reklám sem. Ez csakis úgy lehetséges, ha te fizetsz a munkánkért. Ha kedveled a Szalonnát és fontos neked, akkor bizony használnod kell a PayPal – támogatás gombot. Nyugi, nem detonátor. Ha megnyomod, a támogatói oldalra kerülsz. Ott megtalálod a számlaszámainkat és minden szükséges információt. Nem csak PayPallal tudsz támogatni, utalhatsz bankról, befizethetsz a számlánkra készpé
2017. jún. 19. 08:11
 37/47 A kérdező kommentje:

Na, most sikerült végre. De még mindig fennáll a probléma egyébként. Azt hiszem, hogy az internetkapcsolattal lehet összefüggésben. Most azzal "erőszakolom ki" az internetkapcsolatot, hogy beindítottam valami illesztőprogramkeresőt, és amíg az pörög, addig most úgy néz ki, tudok rendesen is netezni. De ha leállítanám, akkor valószínűleg az lenne, mint pár órája: a nagy semmi, vagyis a következő:

Ha megnyitottam a Feladatkezelőt, a Teljesítmény fülön a Wi-Fi grafikonja a nagy semmit mutatta.

Az internetkapcsolatoknál azt írta, hogy csatlakoztatva van az a bizonyos upc-kapcsolat, amit netezésre használok. Ha itt elkezdtem azzal szórakozni, hogy szétkapcsoltam, aztán újra csatlakoztattam (sokszor egymás után), akkor néhány másodpercig mindig lett grafikon, tehát kapcsolódáskor mintha lett volna net. De annyi ideig sosem, hogy legalább az e-mailjeimet meg tudjam nézni.

Aztán találtam ki, hogy a Wi-Fi kapcsolatnál oda van írva, hogy Dell Wireless 1397 WLAN Mini-kártya, ezért bementem az eszközkezelőbe, és ehhez a bizonyos mini-kártyához elkezdtem kerestetni illesztőprogram-frissítést. Most közben már épp azt látom, hogy azt állapította meg a Windows, hogy az illesztőprogram naprakész. És még mindig van net. Vagy ki tudja... Most ezt az irományt megpróbálom elküldeni, és ha egyben átmegy, akkor talán megoldódott a probléma. Ha mégsem, akkor nem tudom...

2017. jún. 19. 08:21
 38/47 A kérdező kommentje:

Hát, egylőre okés. :)

De hogy meddig...

2017. jún. 19. 08:22
 39/47 A kérdező kommentje:
Már megint nem jó. :(((((((((((
2017. jún. 19. 22:21
 40/47 A kérdező kommentje:
Az hogy létezik, hogy illesztőprogram-kereséshez van net, amúgy meg gyakorlatilag nincs? :(((((
2017. jún. 19. 22:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!