Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a Gyakorikérdés...

Mi értelme van a Gyakorikérdéseknek, ha senki nem tud semmit és mindig mindenki átirányítja a kérdezőt máshova a kérdésével?

Figyelt kérdés
Egyáltalán olyanok, akik semennyire sem konyítanak az adott kérdéshez, azok minek válaszolnak?

2017. jún. 26. 17:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%
Érdekes. Én meg azt látom, hogy a kérdezők nem konyítanak semmihez. Még ahhoz sem, hogy az internetet használják ami nem kerül semmibe és ingyé van. Annyira életképtelenek. És akkora baromságokat kérdeznek! Még mielőtt kérdeznétek kicsit gondolkodni is kéne!
2017. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az értelme, hogy a fenntartójának remek reklámbevételt hoz.

Akinek van egy csöpp esze, az a kérdését úgyis beírja a Googleba, és megtalálja rá a választ, ide csak a buták szelektálódnak kérdezni már eleve.


Válaszolni meg

- vagy ugyanezek az ostobák,

- vagy akik szórakozni akarnak,

- vagy akik próbálnak segíteni a nyomorultakon.

2017. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon mások véleményét olvashatod el egy adott témában. De rengeteg olyan ember van, aki olyat kérdez meg, amit például csak egy orvos tudna megmondani, vagy a gugli egy másodperc alatt kidobná.

Ezért küldik el az illetőt, mert látatlanban nem tudnak mit mondani. Ha valaki véleményére vagy kíváncsi, akkor persze megkérdezhetsz bármit, de készülj fel, hogy így is túl sok olyan ember van, aki nem a kérdésre válaszol...

2017. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jó meglátás, Pontosan 2#-es :)))
2017. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ritka , amit írsz, Kérdező. Szerintem amúgy a válaszok nagyja jellemzően hasznos.
2017. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Tessék itt van, erről beszéltem. Ahelyett, hogy felmenne a Digire, minket kérdezget. Mintha mi napra készek lennénk a digi árait illetően.. MÉgis mitől kerül ez többet leírni, mint felmenni a honlapra és megnézni? Semmibe. Kevesebb idő megnézni, mint ide írkálni....... Szédületes! És ilyenek a mostani fiatalok, életképtelenek.

Meg amikor fel kéne hívni egy szolgáltatót akkor is ide írnak, mintha mi ott dolgoznánk és nekünk tudnunk kéne.

Na meg az orvosi témájú esetek...... Aztán már a sok hülye a többi hülyére hagyatkozva megy az orvoshoz és reklamál, mert ő azt "hallotta". És ezt így kell. Mintha itt mindenkinek orvosi diplomája lenne.

Az ilyen kérdezőket kitiltanám, mert veszélyesek, és azokat szintén akik válaszolgatnak is rá, mert úgy hiszik ők azt tudják..

Nagyon veszélyes játék ez.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2017. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Trollkodni, röhögni, elborzadni, ...
2017. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pl: innen tudtam meg, hogy melyik módszer lehet jó nekem időbeosztáshoz, hogy hol van megfelelő oldal a péktermék sütéshez, azt, hogy mi a mosogatótök neve..
2017. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én itt ismertem meg egy lányt, akivel most alakul valami.:)
2017. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Ekkora mákot...
2017. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!