Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A felső első 2 metszőfogam...

A felső első 2 metszőfogam nagyon kiáll, nincs pénzem fogszabályzóra ha gyűjtögetnék is rá. Máshova menne el az a 100-200ezer forint, itthon elkezdtem vissza nyomni kanállal fokozatosan de nem sok értelme van, házilag hogyan tudnám helyre hozni? 18 L

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehogy!

Nem véletlenül végzi a fogszabályzást képzett orvos!

Te meg házi praktikaként kanállal feszegeted a fogaidat. Ekkora hülyeséget! Gratulálok!

2015. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Voltam 3 fogorvosnál is azt mondták tökéletesek a fogaim és egézségesek,egézségesnek egézséges de az túlzás hogy tökéletesek lennének 1cm-re kiállnak,ezért gondoltam hogy otthon megoldom valahogy ha a nagyszakértők nem csinálnak vele semmit...
2015. jan. 25. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha három fogorvos egyöntetűen tökéletesnek találta a fogaidat, akkor nagyon valószínű, hogy tényleg azok. Szerintem itt inkább pszichológiai, mint genetikai probléma van. Valamiért tökéletlennek látod magad, önértékelési gondjaid vannak. Semmiképpen se feszegesd őket, mert csak azt fogod elérni, hogy meglazulnak és kitörnek.
2015. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, nem hiszem, hogy olyan borzalmasak lennének.
2015. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Otthon semmiképpen ne feszegesd, ne tologasd. Semmit sem érsz el vele, max egy rossz mozdulattal ki/letöröd a fogadat.

Egy képet küldhetnél, ha 3 doki is szépnek találta, akkor nem lehet az olyan csúnya.

2015. jan. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi pszichológiai gondom...kancsal se vagyok rendesen látom a fogaimat...az orvosok valőszínűleg nem értenek a szakmához mert elég feltűnő a távolság...
2015. jan. 30. 15:01
 7/12 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok képet küldeni?
2015. jan. 30. 15:03
 8/12 A kérdező kommentje:
2015. jan. 30. 15:40
 9/12 A kérdező kommentje:
2015. jan. 30. 15:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a két metszőfogad áll ki, amire te gondolsz, azok teljesen normálisak, hanem a két egyes áll befelé. Nehogymár azt akard, hogy a másik kettő is befelé álljon! Kérj fogszabályzót, hogy a két felső fogsorodon lévő első fogadat húzzák kifelé.
2015. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!