Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi alapján lesz hasznos avagy...

Mi alapján lesz hasznos avagy haszontalan egy válasz?

Figyelt kérdés

Csak mert sok esetben úgy látom,hogy a hasznos/nem hasznos kezek egyesek szerint tetszik/nem tetszik funkcióval

bírnak...

Lehet,hogy egy válasz nem szimpatikus,de attól még a kérdés szempontjából hasznos,és fordítva is igaz lehet:tetszik a válasz,mert megmosolyogtat,ugyanakkor a kérdés szempontjából totál haszontalan...


(És igen!Azért kérdezem,mert a válaszaimat sokszor lepontozzák...)


2017. jún. 28. 14:45
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Nyugi,az enyémeket is,ha nem egyezik a többség véleményével. És sok esetben nem a kérdező,hanem a többi válaszadó. Mondjuk én csak a kérdés kiírójának adnék jogot a kezek használatához,ugyanis csak ő tudja eldöteni,hogy számára hasznos volt-e a válasz. Sajnos a gyk népe alapból rosszindulatú,és sokszor bosszúból pontoznak le.
2017. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen!ez egy jó ötlet,csak a kérdés kiírója dönthessen!
2017. jún. 28. 15:01
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha az igazat írod, akkor pontoznak le általában. Ha azt írod amit a többség akkor tuti 80% feletti az átlagod. :)
2017. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
97%
Ja,az én százalékom egyetlen kérdésnél esett 78-ról 59-re,mert nem egyezett a véleményem a többiekével. A kérdezők meg sokszor mentegetőznek,hogy nem pontoznak le senkit. Na de a lepontozók pont azért szánalmasak,mert ebben élik ki magukat.
2017. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alapján, hogy válaszolt-e a kérdésre az illető. nem szeretem, aki OFF-ol, de választ nem ír, utána is ki lehet fejteni a véleményt. Meg sokan annyira elkalandoznak már a kérdéstől, és a válaszokra válaszolnak, veszekednek.

Azt nem szoktam még szeretni, mikor kérdést teszek fel, jönnek rá a normális válaszok, de a válaszolók mégis lepontozzák, amivel nem értenek egyet. Ilyenkor én is azt gondolom, hogy ehhez csak a kérdezőnek kellene, hogy joga legyen, mert nekem segítettek vele, és más meg beleköt.

2017. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
42%
Én sose offolok,csak gondolkodok és ezt sokan nem szeretik.
2017. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában azt a választ szokták lepontozni, amelyik a hivatalos, törvényes verziót írja le, méghozzá azert, mert nem tetszik nekik az igazság és azt hiszik, ez like/dislike gomb
2017. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Időnként megjelennek a lepontozó manók, és egy órán belül az addig 100%-os válaszok mind csak 70-esek.

Gondolom, valakiknek ez a szórakozása.

Nem kell ezt szerintem komolyan venni. is én nem teszem. Nem fogok azért véleményt változtatni, hogy több legyen a százalékom.

2017. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom javasolni, hogy egy picit se érdekeljen a pontozás, ezen aztán igazán múlik semmi... Volt már, hogy én is felhúztam magam rajta, de aztán rájöttem hogy egyáltalán nem érdekel, hogy vadidegenek hasznosnak tartják-e a válaszaimat... Ha válaszolok egy kérdésre azért van mert segíteni akarok a kérdezőnek, és nem azért mert népszerű akarok lenni vadidegen gyk felhasználók körében :). Neked is segíteni szeretnék... ne érdekeljen, az életben ennél nemhogy vannak fontosabb dolgok, de szinte csak fontosabb dolgok vannak.
2017. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

:) egyszer kerestem ilyen kérdést, hogy mégis mit valaszoltak erre. És tessék. Az a baj hogy sokszor nem olyan kérdést tesznek fel.. Pl mondok egy egyszerűt. Pl mennyi 2-1?


Na, erre ha azt írja vki h 1 az hasznos. Ha azt h nem tudom vagy azt hogy 4 akkor az offolok vagy haszontalan.


Ha meg azt írom "igen, szép időnk van" lehet kapok ket zold kezet mert vicces lesz valami pihentagyunak.


A masik típusú kérdés a "szerintetek szep nev e a lányomnak az eperke" mire beírja valaki h nem nem szep hacsak a lányod nem valami növény, erre lepontozza. És amugy igaza van es hasznos is, mert lehet a lánya 15 ev múlva megfolytja egy párnával majd a neve miatt ert traumak miatt. De van akinek addig er az agya h a kiss eperke az szupercuki es hat hogy irhatta mar valaki h gaz es különben is milyen nev mar az hogy mari. :)


A harmadik az aki valami sz.rt csinal de megerositesre var. Azaz keres egy masik idiotat aki megteszi ami a maradék 99.9%nak oltari nagy baromság. Ha mar ebbe a kategóriában vagyunk, ide tartozik a "terhesen art e a babának az egy szal cigi naponta?" Vagy az "eltiltott az orvos a szextol de nem bírjuk ki lehet-e baj?" :) most erre mot mondjak.. H ostoba vagy lanyom\fiam.. Ülj le egyes.

Na ezert kapnek 200 piros kezet. És amugy nem is okos dolog vkit lehordani de lássuk be. Ezek valami megerositesre várnak hasonló emberektől. Kar odairni.


Vannak a vakok. "ez a teszt pozitív?"


A türelmetlenek. "2.dpon vagyok terhes vagyok ha csöpög a tejem vagy izzadok? Nem tudom. Szerintetek mit lat az orvos?"


Van értelme? Nincs... Válaszolni se, kiírni se..


És sorolhatnám. Ide sokan unatkozni jönnek. (en is) es hat ez a lepontozas meg igazságtalan de gondolom az oldal uzemeltetoinek ezzel is van vmi haszna.

2017. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!