Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az ilyen kérdéseket miért törlik?

Az ilyen kérdéseket miért törlik?

Figyelt kérdés
Az olyan kérdéseket miért törlik amiben megkérdezik hogy hol lehet megnézni egy sorozat epizódjait? Milyen jogokat sért ez? Egyáltalán nem értem miért törlik az ilyen kérdéseket. Valaki elmagyarázná, hogy mi a baj azzal ha ezt megkérdezem?
2017. aug. 13. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem te is tudod, de azért kifejtem: a sorozat nem közkincs, azt egy cég legyártja, sok-sok pénzt fektet bele. Nem hobbiból, hanem mert szeretnék azt a pénzt viszontlátni, sőt még valami hasznot is szeretnének belőle.


A sorozat az ő szellemi termékük, ők rendelkeznek vele, ők döntik el, ki, hol, milyen körülmények között vetítheti.


Amikor Gipsz Jakab ezt a sorozatot ingyen megnézhetővé teszi, azzal anyagi kárt okoz a gyártónak, tehát bűncselekményt követ el.


Márpedig ennek az oldalnak a tulajdonosai nem akarják, hogy a gyíkhu-n bűncselekménnyel kapcsolatos tartalom legyen, ezért minden ilyen kérdést törölnek.

2017. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh, így érthető hogy miért törlik :O. Köszi a választ!
2017. aug. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!