Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha valaki privit ír, miért...

Ha valaki privit ír, miért nem másolja be az oldal címét, hogy képben legyen az ember, hogy melyik kérdéskörről van szó?

Figyelt kérdés

csak jelzem, hogy így nem lehet válaszolni

mert érthetetlen miről ír


2010. máj. 25. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valakinek privit írnék akkor a levélbe bele írnám,hogy milyen ügyben fordultam hozzá..Pl: ha a kérdésem az,hogy ki tud jó mozit Bp-en? És te válaszolsz,és több infót szeretnék tőled,akkor írok neked privit.De a levélben bele írnám,hogy a mozi ügyben írok neked,és ebben kérnék még segítséget..valahogy így...
2010. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerettem volna, ha a szerelem kérdéskörben van a fenti kérdésem, mert onnan kapok olyan priviket, amikben nincs utalás, arra, hogy mire gondol a levél írója

és szerettem volna, ha ezt ők is tudják, és nem az e-mail címemmel kellene nekik válaszolnom, hanem az oldalról priviben.

pláne "köszönöm" jellegű dolgokra, amikor örülnék, ha tudnám, miben segítettem e-mailes kapcsolatfelvétel nélkül

2010. máj. 25. 14:37
 3/3 A kérdező kommentje:

a fenti válaszolónak írom:

a privátlevelek íróinak csak 1/3-a ír utalást

2010. máj. 25. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!