Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lenne egy kérésem a moderátoro...

Lenne egy kérésem a moderátorok felé, miért nincs opció a privát űzenetek jelentéséhez?

Figyelt kérdés

Előszor is azért írom ide a kérdést mert nincs opció ahol jelenteni tudok privát üzeneteken egy felhasználót(legalább is én nem találtam).


Biztosan sokakkal megesik hogy egy politikai témában tett válasz után kap egy trágár űzenetet viszont az a helyzet hogy egy bizonyos "Cancer Group" nevű felhasználó minden válaszom után rámír és olyan messzire ment hogy családom irányába halálos fenyegetéseket kaptam tőle. Arra szeretném kérni a kedves moderátorokat hogy cselekedjenek ez ügyben hogy ilyen többször ne fordulhasson elő



#Fenyegetések
2017. okt. 31. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Az üzenet alatt a "Válaszol" és az "Üzenet törlése" opciók mellett ott van a "Nem fogadok tőle több üzenetet!" opció. Tiltás.


Ha esetleg ez túl egyszerű, akkor írj egy emailt a moderátoroknak, akik tesznek ez ügyben.


Ha esetleg ez is túl egyszerű, akkor próbálkozz a rendőrségen, bár szerintem ilyen netes zaklatásokra az első kettő opciót fogják javasolni.

2017. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez is túl egyszerű írj ki a gyk ra egy kérdést
2017. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a tiltás opciót nem találtam
2017. okt. 31. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Itt konkrét tiltás nincs, sajnos... De én azt tanácsolom, hogy írj e-mailt a moderátoroknak, mert minden bizonnyal nem csak téged zaklat. Megérdemli az ilyen, hogy kitiltsák az oldalról!
2017. nov. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64%

Jogos volt,hogy ezt írta. Mert a kedves kérdezőnk provokálta,bosszantotta ezt a szerencsétlen Cancer Group nevű felhasználót és még ő a hibás,hogy kiáll a megggyőződése mellett! Gratulálok...

Szégyelld magad,Kérdező!

2017. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!