Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem jeleníthetőek meg...

Miért nem jeleníthetőek meg azok a képek, amiket a gyakori kérdésekre töltenek fel a kérdéshez?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A GYK-nak semmi köze a képekhez.
2017. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a képfeltöltésre szokták feltölteni, aminek a linkjét aztán bemásolják ide. nem vagyok benne biztos, de azt hiszem, egy idő után automatikusan törlödik amit feltöltöttél képfeltöltésre
2017. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A leggyakrabban használt képmegosztó szolgáltatás a kepfeltoltes.hu oldala volt, de az tavaly decemberben megszűnt. Így minden kérdésben aki 2006 és 2016 között ezt az oldalt használta a képmegosztásra, az oldalra való hivatkozások már nem nyithatóak meg, mert nincs honnan betölteni a képeket. Jó pár száz ilyen kérdés és válasz van ami már nem hivatkozik semmire.
2017. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

A #3-nak teljesen igaza van,de...

Nekem többen írtak privátban, hogy az a link már nem él, azoknak máshová ismét feltöltöttem az eredeti fájlt a gépemről. Például ide:

[link]

2017. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!