Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet elérni a gyakorik...

Hogyan lehet elérni a gyakorikérdések üzemeltetőjét, vagy aki a moderátorok felettese?

Figyelt kérdés

Többször is megkerestem a moderátorokat az oldalon előforduló szabálytalanságokkal kapcsolatban. Bizonyos dolgok, melyek egyértelműen sértik a szabályzatot, rendszeresen előfordulnak az oldalon, és ezzel nem foglalkoznak. Annyi választ sem kaptam, hogy amit én annak tartok, ők nem tartják szabálytalanságnak, vagy hogy ezért és ezért nem foglalkoznak vele. Egyszerűen semmibe vették a harmadik-negyedik kulturált hangnemű megkeresésemet is.

(Nem öncélű dologról van szó, tehát nem az én kérdéseim/válaszaim törléséről.)



#törölni fogják #ezt is
2017. dec. 26. 13:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10. Vettem észre, olyan is!


Regisztrál egy troll, aki minden második felhasználónak trágár üzenetet küld? Tiltsák le a felhasználók, ez a megoldás. Bár én pont nem ezzel a problémával kerestem őket, de ez is egy probléma ezek szerint.

2018. jan. 20. 00:49
 12/13 anonim ***** válasza:

"mert elkutyulják az ilyen leveleket"

Előfordulhat, de nekem már jutott levelem el az üzemeltetőkhöz is.

Szóval vegyes... a többi meg sajnos ilyen, amit írtál.

De a moderátorok viselkedése nem tér el nagyon az üzemeltetők véleményétől, különben nem dolgozhatnának itt. Ha át is jutsz rajtuk, az csak az első lépcső: utána meg kell győznöd még az üzemeltetőket is. Az sem lesz egyszerű.

2018. jan. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az elég gáz, ha "elkutyulják" a leveleket, amiben javaslatokat írnak nekik. Se megköszönni, se reagálni rá, hogy valamiért nem lehet. De ha feltennék most egy nagyon buta kérdést és törölnék, és írnék nekik, hogy miért törölték, arra jönne a válasz, aminek nem lehetne ellentmondani.
2018. jan. 20. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!