Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Találtam egy felhasználót itt...

Találtam egy felhasználót itt a Gyakorikérdések.hu-n, aki nyílt rasszista, uszító válaszokat adott. Hogyan tudnám elérni, hogy letiltsák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kellemetlenkedő típus, csak szúrta a szemem a felhasználó válasza, miszerint "Hitler milyen jó munkát végzett, kár hogy nem irtotta ki a cigányokat Európából..." "A halott cigány a jó cigány..." ez azért durva és nem ide való.

2014. jan. 28. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
jelented a válaszait, mást nem tudsz csinálni
2014. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

idiótavagyok nevű f.h.! bocs, de te tényleg idióta vagy...


...

2014. jan. 28. 17:54
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

A piros körre kattints, és a megfelelő szövegre kattints rá.A modik törlik a kérdést. Ha többször előfordul az ilyen, akkor kitiltják a kérdésfeltevőt vagy válaszolót.

Én is szoktam jelezni az ilyen durva véleményeket.

2014. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
spiclik vagytok..
2014. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
53%

A szólás és véleményszabadság fogalmába ez is bele kell, hogy férjen!

Te is mondhatod rá minden következmény nélkül, hogy rasszista, uszító.

Szóval neki ez a véleménye neked meg más, ez van.

2014. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Számtalan módja van bejelented a modiknak vagy visszakeresed pár olyan kérdését amelyek nem felel meg a szabályoknak és jelented azokat pár kérdésével együtt egy időután a modik bannolni fogják a tagot én számtalan embert bannoltam így.

J Kókler

2014. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
65%
És milyen igaza volt annak a válaszolónak..
2014. jan. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Már leírták,hogy milyen lehetőséged van az esetleges letiltatásra, de én inkább azt javaslom, hogy hagyd figyelmen kívül!

Ha letiltatod, akkor is ugyanezeket gondolja, írja, mondja, ahol módja van rá. És nincs egyedül.

A legbosszantóbb számára, ha nem kap észrevételt, nem is értékelik a válaszait.

Én, végiggondolva, nem bosszankodom miattuk, hanem sajnálom őket. Milyen megalázó, sanyarú életük lehet, ha ilyen megkeseredett megnyilvánulásaik vannak.

2014. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha neki ez a véleménye, miért ne írhatná ki? elmondta a véleményét, ami nem egyezik a tiéddel, ez van, fogadd el. Ezért nem kéne letiltani. Le fogtok pontozni, de nem érdekel.
2014. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 futár 1 válasza:
69%

Mindenkinek joga van leírni a gondolatait! Ha valaki leírja,nyílván vállalja is a következményeit!

Sajnos a kuruc infón sokan név és arc nélkül kommentelnek.Mindenkinek büszkén vállalni kellene a mondatait,és az arcát! Az más hogy diktatúrában élünk és az embert büntetik az őszinte gondolatok közléséért!

BEZZEG AZ EGYI KÖZÖSSÉGI OLDALON VAN EGY CSOPORT, AZONNALI NYUGDÍJCSÖKKENTÉST KÖVETELŐK. Nekik lehet kommentelni arról hogy a nyugdíjasokat hogyan kellene a nyomorba az éhenhalásba és a halálba taszítani!

Bocs hogy eltértem

kissé a témától!!!

De az én véleményem az hogy ne legyél spicli!!!

2014. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!