Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csökkenhet a hasznosság...

Miért csökkenhet a hasznosság százaléka?

Figyelt kérdés

Ahogy egyre több és több embernek adok hasznos tanácsokat, azzal egyenes arányban csökken a hasznosság százaléka. Ez így ahhoz vezet, hogy direkt hülyeségeket fogok javasolni. Akkor talán növekszik.

vagy valaki azzal szórakozik, hogy direkt lepontoz másokat? kicsinyes és primitív!


2008. okt. 27. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
99%

Sajnos az utóbbi.

Egyesek azon élvezkednek, hogy nagy tömegben direkt lepontoznak másokat.


Másrészt nagyon sokan nem a hasznosságot pontozzák - hanem azt, hogy mennyire TETSZIK nekik a válasz.

2008. okt. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindenkitől elvárni a teljes objektivitást, főleg egy ilyen oldalon. Ha nagyon magas az össz. százalékod az nem fog sokáig az maradni az idő előre haladtával, mivel úgyis lesz olyan válaszod amit leértékelnek, vagy a régebbit olvasta most valaki és leértékelte. Nem hiheted, hogy a rengeteg kérdésre adott válaszod mindegyike tetszik minden egyes embernek.
2008. okt. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szólásokat.
2008. okt. 27. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, en is ugyanigy vagyok vele, a vicces az, amikor pont alattam ugyanazt irjak, es neki meg felpontozzak :)

De volt olyan, hogy en valaszoltam egyedul, es relative jó, nem jó, de hasznos választ adtam, mégis lepontoztak.

Szerintem sok kérdésre nincs is jó válasz, sok elvakult válaszadó lepontozza aki nem ért vele egyet, vagy csak brahiból, mert epp unatkozik, vagy nemtudom.

Ne törődj vele, amíg ugy erzed a valaszoddal tudtal segiteni a kerdes feltevőjén

2008. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!