Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért a lepontozás?

Miért a lepontozás?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben azt vettem észre,hogyha a kérdés szempontjából is hasznos választ adok,sokszor akkor is le vagyok pontozva.és nem csak olyan kérdéseknél,ahol mondjuk nem egyezik a véleményem a kérdezővel.Ha a válasz hasznos, és egyértelműen olyan válasz ami a kédés szempontjából hasznos,miért vagyok mégis lepontozva?

2018. jan. 26. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Trollok, vagy úgy van vele, hogy ha akár egyezik is a véleménye, a stílusod nem tetszett neki.. szerintem.
2018. jan. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
pendig tök normális stílusban szoktam válaszolni.amúgy néha az az érzésem,hogy nem is a kérdező,hanem a többi válaszoló pontoz le.csak kíváncsi voltam,hogy más is van e ezzel így...
2018. jan. 27. 00:00
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Például, én is hasonlókat tapasztalok, mint te.
2018. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
na ezért kérdezem.vagy van aki csak azért megy végig random válaszokon,hogy lepontozza tartalomtól független?biztos ebben leli örömét.eskü nem jöttem rá miért.😅
2018. jan. 27. 00:08
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem értenek egyet a véleményeddel, ők nem hasznosság szerint értékelnek, hanem "hogy mersz te mást gondolni", és ezzel belegázoltál az önérzetükbe. Hagyjad figyelmen kívül, engem is folyton lepontoznak:D Amúgy a rekordom válaszok hasznosságában 89% volt:D De egy ideje már folymatosan csökkenő tendenciát mutat, pedig szívvel-lélekkel válaszolok:) Ja meg amúgy olyan is van, hogy esetleg másvalaki látja, hogy kicsi a %-od, akkor egyetért másokkal abban, egyet akar benne érteni, hogy hülyeséget írtál:D Ez ilyen birka-falka-csordaszellem:) Mert egységben az erő, gondolta, és ha más is lepontozta, akkor neki is "úgy kell", mert az a vélekedés lesz a jó , a helytálló. Mindig oda áll, amellé a vélemény mellé, amellyel többen egyetértenek, és nem is feltétlenül gondolkodik el rajta. De mindig a "nyerő" , a "győztes" oldalon akar állni, mert alapból pl kicsi az önértékelése és lúzernek érzi magát. Ne hibáztasd őt ezért!:)
2018. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

*ja meg pl ilyen "kinek mi a kedvenc neve" kérdéseknél is mennek lepontozások, ami meg totál szubjektív


politika, jog témakörben bemásolsz konkrét jogszabályt, azt is lepontozzák

xD Úgyhogy nem kell ezzel törődni, mit számít; te szívből válaszoltál, és jó, segítő szándékot adtál bele, akkor nincs miért szégyenkezned ; te megtetted, ami tőled telhető, mégha ez ( a véleményed) másoknak nem is tetszik; nincsen ínyére akár az övével teljesen, homlokegyenest szembe menő véleményt olvasni.

2018. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
lol igazad van.amúgy nekem is 89% a rekord.csak sok embernek fel sem tűnik ezekszerint,hogy ez egy anonim oldal, és úgysem látja senki,hogy ô személy szerint beállt e a sorba vagy nem.ebben az oldalban pont az lenne a lényeg,hogy a saját véleményed ki tudod nyilvánítani anélkül,hogy bárki is tudná ki vagy.de akkor ha pl egy 54%-ost tovább pontoz lefele,biztos okosabbnak hiszi magát, és elégedetten hajtja nyugovóra a fejét 😂😂😂
2018. jan. 27. 00:15
 8/14 A kérdező kommentje:
ja és van,hogy az ilyen teljesen értelmetlen debil válasz meg 100% hasznos
2018. jan. 27. 00:17
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Olcsó játék hülye gyerekeknek. KB bármit írsz tuti h valaki lepontoz. PL


-Szimpatizálsz egy politikussal megy a lepontozás.

-Letöltögetsz filmeket,zenét, videojátékot...megy a lepontozás.

-Nem szeretnél családot, gyereket megy a lepontozás.

-V mi eltérő szokásod van megy a lepontozás.

-Nem szereted a .... dolgot megy a lepontozás.

-Nem vagy azonos véleményen X Y Z-vel megy a lepontozás.



Ha itt arról érvelnél h a Föld gömbölyű akkor is lepontoznak. Én ezzel pl már nem is foglalkozom.

2018. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én sem fogok akkor ezzel foglalkozni.Csak csodálkoztam,mert ennek az oldalnak pont nem ez lenne a lényege.
2018. jan. 27. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!