Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mindig szoktatok válaszolni,...

Mindig szoktatok válaszolni, ha valaki itt a GyiK-en privátban ír nektek-és ti mindig kaptok választ a privát üzeneteitekre?

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem. Szoktam hirdetést kapni meg kötözködőket azoknak nem válaszolok. Ha egy kérdező privátban leirja a történetét vagy így akár velem beszélni kulturáltan akkor szoktam egy pár napig levelezni velük.
2018. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha síkhülye ír, annak nem mindig válaszolok.
2018. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert van akit utána nem lehet leállítani, csak ír és ír egymás után.
2018. febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyrészt az üzenettöl meg az üzenet írójától függ.


Ha az üzenetnek van valami jogosultsága, akkor válaszolok, és ha van valami közös téma, akkor írogatok is neki, amíg az érdeklödés megvan.

De aki bunkó, vagy trágár, azoknak semmi esetre sem írok vissza, söt legtöbbször le is tiltom.

2018. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes levelekre válaszolok, lehet napokkal később, attól függ hogy érek rá. De a dugjunk, vagy a válaszomtól függően egyéb szexuális tevékenységre vágyó levélíróknak nem válaszolok.
2018. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én egy ideje már egyáltalán nem reagálok privát üzenetekre. Írni meg még sose írtam.
2018. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig válaszolok rájuk. Kivéve ha az illető jellemzően ismerkedni akaró úriember egy bunkó.
2018. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

egyszer irtam ra valakire, de gondolom nem gyakran van fenn az oldalon, mert nem valaszolt:D

En mindig szoktam valaszolni a privat uzenetekre, meg amugy is, valahogy annyira boldoggá és kívancsi tesz, mikor meglatom azt a kis piros felkialtojelet:))

(tegyeket mar boldoggá, es irjatok raaam legyszii:"DD)

2018. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Senkinek sem szoktam üzenetet írni, max válaszolok, amikor nekem írnak.


Nem tudom, hogy mi történt a gyakorival, de régen több kellemes élményem is volt itt a privát üzenetekkel kapcsolatban, megismertem érdekes embereket:D


Mostanában meg úgy vagyok, hogy már meg sem nyitom az új üzeneteket, mert jónéhány kellemetlen csalódás után már arra számítok, hogy ez is egy újabb balfék üzenet.

2018. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!