Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szexel kapcsolatos kérdés...

Szexel kapcsolatos kérdés mennyire lehet ki írni tini párkapcsolatokba? Mert akár tini, akár felnőtt a szex az része egy párkapcsolatnak és nekem ki KÉNE írnom oda egy kérdést, de nem tudom, hogy mennyire tiltanák le.

Figyelt kérdés
És amúgy a kérdés itt 16 és 18 évesekről van szó, szóval nem tudom.
2018. febr. 22. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Mivel az oldalon csak a felhasználók válaszolnak neked, így hivatalos választ nem fogsz kapni. Emberfüggő hogy kit zavar annyira hogy bejelentse, emberfüggő hogy törlendőnek ítélik-e meg vagy sem.

Ha tapasztalataid szerint törlik az ilyen kérdést, és a kategória feltűnően nem tartalmaz ilyen jellegű kérdéseket, akkor ne írd ki (mert feltételezhető hogy törölni szokták). Vagy ne írd ki a felek életkorát.

2018. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!