Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 26 éves férfinek lehetnek...

Egy 26 éves férfinek lehetnek komoly szándékai egy 15 éves lánnyal? Hogyan/milyen kérdésekkel/sel lehet megtudni, hogy a pasinak csak a "az" kéne vagy és komoly kapcsolatot akarna? /többi lent de elég hosszú, sorry/

Figyelt kérdés

Ami nem fért ki a kérdésemnél: Egyáltalán létezik olyan férfi aki komoly kapcsolatot akar egy 15 évessel aztán tényleg együtt is maradnak vagy az egész ahogy van halott ügy?



Mindketten egy városban lakunk, vagyunk, szóval nem a világ végén van. Nem akarok és nem is leszek egy k**va. 16-17 éves korom előtt amúgy sem fogom senkinek odaadni magam, csak is az igazinak és akkor amikor készen állok rá és biztos vagyok benne. 1x már volt barátom, de jó nagy hülyeség volt az egész, tartott 1 hétig aztán kitalálta, hogy mást szeret, de ez most mindegy. Tinédzserkori baromságom. Lényeg, hogy nem tudom, hogy komolyak vagy sem a szándékai illetve, hogy ha komolyak is de nem veszett ügy-e? Nem vagyok kétségbe esve, de ha csak szórakozásnak kellenék neki akkor hagyom a fa- francba.



2016. ápr. 16. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Szia, nem hinném, hogy ebből bármi komoly kisülne.


ha 26 évesen egy 15(!) éves lány kell valakinek, annál vannak bajok.


Megértem, ha esetleg megkedvelitek egymást, de elég hihetetlen dolog, hogy egyáltalán van közös témátok.


16 alatt amúgy sem legális, még, hogy rád néz is büntethető (a nézés nyilván nem, de érted a célzást remélem)


Ezek ellenére, szerintem, ha mostantól kezdve kibírja 17-18 éves korodig, hogy nem visz ágyba és nem ölelget, vagy tapiz le, akkor LEHET, hogy, komolyan gondolja.


A legjobb módszer arra, hogy megtudd, mennyire komoly, ha váratod.


Ha komolyak a szándékai, akkor nem fog azzal zaklatni, hogy találkozzatok folyton, nem fog azzal zaklatni, hogy 'de egy petting csak belefér', meg hasonlók.

HA komolyan gondolja, megérti majd, hogy még egy csókot sem szabad, hogy váltsatok.


Ha erősködik, mindenképpen most akar találkozni, mindenképpen azt mondja, hogy egy csók, vagy egy tapi még belefér, akkor csak a farka hajtja.

2016. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

A felteendő kérdés: Voltál már pszichológusnál?


Az a 26 éves felnőtt férfi, aki 15 éves gyerekeket hajkurász, beteg.


Komoly kapcsolat? Mégis hogy gondolod? Ő dolgozik, és amikor hazajön, segít neked a matekháziban? Bakker, a gyereke lehetnél majdnem. Akit mellesleg megdugna.


Orvosi kezelésre szorul az ilyen.

2016. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
#1-es: pontosítok: 14 éves kora után azt csinál amit akar.
2016. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már 14? pár éve még 16 volt, de elhiszem neked, köszönöm a javítást! :)

(1)

2016. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Látom, sok pedofil van itt, akik szerint normális dolog ez. Gratulálok!
2016. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ötös, egyetlen egy ember sem mondta, hogy ez normális lenne.


Szerintem itt a baj veled van.

2016. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
#5: egy 15 éves lány vonatkozásában ezt a szót használni vagy tudatlanság (amin még lehet segíteni), vagy szándékos félremagyarázás.
2016. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Ez a vicces az egészben, hogy senki nem mondja, hogy ez normális, de lepontozzátok az ilyen magatartást elítélő hozzászólást.


Egyébként tisztában vagyok vele, hogy JOGILAG nem gyermekkorú egy 15 éves, de aki azt mondja, hogy 15 évesen egy ember képes felnőtt módon gondolkodni, döntéseket hozni, amik befolyásolják az egész életét, az vagy hazudik, vagy hihetetlenül ostoba.


Aztán amikor majd jön három hónap múlva, hogy lehet-e terhes, mert bár nem védekeztek, mert a 26 éves "barátja" nem szereti a gumit, de azért valami kifolyt belőle szex után, na akkor majd oltogatjátok, hogy hogy lehet ilyen felelőtlen.

2016. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy 26 éves szándékai ugyanazok, mint egy 15 évesnek. Vagy netán komolyabbak?

Miért kell azt gondolni egyből, hogy csak szexre megy, mert korban nem passzolnak?

Természetesen nem pedofília, de a világnézetetek más lehet.

A korkülönbség egyáltalán nem baj, te pedig már nem vagy baba.

De nektek kell érezni, hogy mit akartak és kik vagytok.

Görény a te és a másik korosztályodban is van. Normális is.

2016. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehetnek komoly szándékai. Komolyan meg akarja dugni...
2016. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!