Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem tudok szavazni a "hasznos...

Readymix kérdése:

Nem tudok szavazni a "hasznos volt-e a válasz? " klikkre.

Figyelt kérdés
Üzenet: Hiba történt az értékeléskor, valószínűleg megváltozott valami az oldalon időközben. Kérjük, frissítsd az oldalt a böngésződ Frissítés gombja segítségével!

2018. febr. 26. 09:18
 1/10 anonim válasza:
100%
Időközben levették a kérdést.Mikor frissítetted az oldalt még ott volt a kérdés,vagy a fórumba dobott vissza?
2018. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Én mindig letíltom engem ne értékeljen senki
2018. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem is tudod letiltani.
2018. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, ilyenkor valami "rendszerhiba" van, előfordul ez többször is.
2018. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen,valszeg törölték a kérdést, ez a legvalószínűbb; mert a másik lehetőség az lenne, hogy elvették tőled ezt a funkciót, letiltották neked. Ja és tényleg, a 3. variáció/ eshetőség, hogy valami hiba történt, de nemsokára korrigálják. Lehet az is, hogy csak az adott kommentet törölték.
2018. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
#5: Nem csak kérdés törléséről lehet szó, mert mar velem is előfordult párszor és olyankor egy kérdést sem lehetett "értékelni". Aztan egy idő után megszűnt a probléma.
2018. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem törölték hiszen Ti is válaszoltatok rá. :) Amúgy meg azóta rendbe jött, tudok értékelni. Szerintem se lehet beállítani a saját kérdés értékelésének tiltását, de mi értelme is lenne? Bocsi, de aki nem kíváncsi mások véleményére, az nem jó partner ezen az oldalon.
2018. febr. 27. 08:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Két napja is volt egy hiba az oldalon, akkor eltűnt 10 percre a főoldalon a teljes középső panel, előtte amikor a dátumjelzést változtatták meg akkor valakinek 1970-et írt ki a kérdés idejénél.

Látszik hogy dolgoznak az oldalon, csak épp nem akar úgy működni ahogy kellene.


Most úgy néz ki, hogy a törölt kérdések valójában nem tűnnek el a listából, hanem ugyanúgy olvasható marad. Viszont a benne lévő válaszokat nem lehet értékelni, arra dobja vissza a hibát. Ezek szerint a rendszer felismeri hogy törölt válasszal akarsz valamit csinálni, de mégsem távolítja el a törölt kérdéseket, ahogy válaszokat sem az elmúlt ~2 napból.

2018. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dolgoztak/nak a guruk, van ilyen. Most műkszik minden rendesen. Én csak egy botcsinálta fejlesztő vagyok az 1 db saját oldalamat illetően, de tapasztalom, hogy ha valamit sikerül megoldanom (HTML v. CSS), akkor előfordul, hoyg 2 másik dolog elromlik. Akkor van gáz, ha nem veszi észre az ember. Revizió... :D
2018. febr. 28. 08:52
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Még mindig nem olyan, mint régen. Mutatok két kérdést amit jelentettem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Mindkettő apróhirdetés vagy burkolt társ/partnerkeresés. A kérdés listázható, mert ott van, megnyithatod (jelenleg). A válasz nem értékelhető, mert törölt a kérdés. Új válasz nem írható, akkor visszadob a kategóriába mert törölt kérdés. Jelenteni ugyan lehet, de ki tudja eljut-e bárkihez is (hiszen már törölt). A kategória listában nem látható, de maga a direkt link mégis tovább él.


Elmondom ez miért nem jó: nincs egyértelmű visszajelzés arról hogy törölték a kérdést. Bármilyen ocsmány, provokatív, trágár tartalom megtartható az utókornak, hiszen a direkt linkjével újra közszemlére lehet tenni. Ha könyvjelzőbe teszel egy kérdést és törlik, nem fogod látni hogy törölték, hiszen a direkt linkkel újra megnyithatod, olvashatod a tartalmát.


Ha ez direkt lett ilyenre csinálva, inkább visszalépés mint fejlődés.

2018. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!