Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Dunakeszin van-e piros lámpát...

Dunakeszin van-e piros lámpát figyelő kamera?

Figyelt kérdés
Hétvégén autóval közlekedtem Dunakeszin Budapestről Vác irányába a fő úton. Ugyanis valószínűleg sárga és piros határán mentem át, és közben láttam, hogy a Budapest felől érkezőket nézi egy kamera, illetve a visszapillantómban is láttam, hogy a lámpa előtt 5 méterrel is van egy kamera, mely Vác irányába néz.

2017. júl. 26. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol itt a kérdés? Te magad írtad, hogy láttad a kamerát.
2017. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdés arra irányult, hogy ez a kamera tilos jelzésen áthaladást figyelő kamera volt-e vagy esetleg más funkciója van? A dunakeszi határa előtt (Göd felé) az utolsó előtti lámpáról van szó amúgy.
2017. júl. 26. 18:45
 3/3 anonim válasza:
Gyalogos forgalmat figyeli, azért mert sok gyalogost ütöttek el. Nem azt nézi hogy ki megy át a piros jelzésen
2017. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!