Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit szóltok ahhoz, hogy sok...

Mit szóltok ahhoz, hogy sok kérdező még egy köszönöm erejéig sem szól hozzá az általa feltett kérdéshez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
sokat válaszolok de nem zavar jön kérdez kapja a választ és megy... nem kell hálálkodni persze jólesik ha valaki megköszöni de nem sértődök meg ha nem.
2010. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
33%
Engem is bosszant, hogy feltesz egy kérdést, rákérdezunk valamire, ha nem egyértelmu a kérdés, de arra sem méltoztat, hogy válaszoljon.
2010. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazad van második.

A legviccesebb az, amikor a válaszadók valósággal hajba kapnak, a kérdező meg nincsen sehol...

2010. jún. 14. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Múlt héten is volt egy ugyan ilyen kérdés. Nem unjátok?
2010. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudod kedves harmadik, olyan ez mint a tv. Ha nem tetszik a műsor, átkapcsolsz másik csatornára, nem kötelező nézni. Hozzászólnod sem kellett volna...
2010. jún. 14. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Van, aki elfelejti, hogy regisztrált ide, és kérdést tett fel. Van, aki simán tapló. Van, aki csak felpontoz.
2010. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze, nem kellett volan hozzászólnom, csak pont az ilyen semmitmondó, ezerszer feltett kérdések árasztják el az oldalt, és kerülnek hátrébb a fontosabb kérdések. De persze biztos nagyon fontos volt neked, hogy ezt a hülyeséget ezredszer is megkérdezd.
2010. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálok ebből problémát. Elég sok kérdésre válaszoltam már, és bevallom őszintén nem szoktam mindet újra megnyitogatni, hogy képes volt-e megköszönni a kérdező a válaszokat. Én úgy vagyok vele, hogy megírom a véleményem, és ha gondolja megfogadja, ha gondolja nem. Nem várom el, hogy hálálkodjon.

Persze az jól esik, ha valaki megköszöni a segítséget, mert tényleg hasznos tanácsot kapott!

2010. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
16:18-nál a pont! Egyetértek vele!
2010. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

A 11:53ast és a 16:16ost miért pontoztátok le? Mindkettőnek igaza van. Tényleg vannak olyanok, akik elfelejtkeznek feltett kérdéseikről vagy tényleg bunkók, és jót röhögnek, hogy nem értik a kérdését. Én is csak pontozni szoktam. Arra való a pontozás.

Mert az jobb, hogy feltesz egy kérdést, azén ő maga válaszolgat?

2010. jún. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!